Kazell

Kazell
Electronic House Progressive House
Kraj:
USA
Miasto:
Kalifornia
Wytwórnie:

Rodowity Wyspiarz zawitał za oceanem w 1991 roku, zaszczepiając elementy acid house’u na świeżo upieczonej scenie muzycznej. Szybko wybił się w klubowym światku i otrzymał rezydentury na największych eventach zachodniego wybrzeża: Liquified oraz stałą posadę w klubie Spundae. Bezustannie zapraszany na supporty dla takich gwiazd jak Sasha, John Digweed, Deep Dish i Sander Kleinenberg.

Niedawno „LA Times” okrzyknął go „najgorętszym z rozgrzewających”, co stało się niejako potwierdzeniem jego umiejętności w manipulowaniu muzyczną energią, która dla klubowiczów jest ekscytującym, innowacyjnym i zadziwiająco intrygującym przeżyciem. Digweed nie zapomniał również o Kazellu kiedy to w Mayan Theatre (LA), nagrywał swój album „Global Underground 019”. Kazell zagrał wówczas otwierającego seta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego ostatnie projekty stworzone we współpracy z Mikem Hiratzką – m.in. „Reaction” i „In Your Eyes” – znalazły swoje miejsce w niejednym didżejskim secie. Ich praca okazała się niezwykle owocna – Vanguard Records zauważyło duet i poprosiło ich o zremixowanie „My Lagan Love” samej Sinead O’Connor. W trasach po Wielkiej Brytanii, Japonii, Niemczech i promocji swojego krążka w Stanach, łatwo się domyśleć, że zwrócił na siebie uwagę największych na świecie DJ-ów, promotorów, krytyków oraz – rzecz jasna – klubowiczów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →