Kacper Sadowski

Kacper Sadowski
Instrumental Pop / Rock
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

„Kacper Sadowski – nieprzeciętny wokalista, który śpiewa sercem. Jego wykonania wzruszają i przypominają, że w muzyce najważniejsze są emocje.”

Przygodę z muzyką rozpoczął już w bardzo młodym wieku. Początkowo brał udział w imprezach regionalnych i okolicznościowych. Później przyszedł czas na pierwsze występy przed szerszą publicznością. W tym momencie, zdał sobie sprawę, że może dzielić się swoimi emocjami z innymi ludźmi właśnie poprzez śpiewanie. To znacznie ułatwiało jemu rozumienie świata oraz otaczających go ludzi.
Po ukończeniu szkoły średniej postanowił posłuchać głosu serca i postawić wszystko na jedną kartę. W pogoni za realizacją swoich marzeń udał się do Poznania, aby rozpocząć naukę w szkole Ewy Nawrot – Art Of Voice Studio. Tam miał okazję współpracować z profesjonalnymi muzykami, jak również zaprezentować swój talent podczas udziału w projekcie Open Mic.
Brał udział w „Festiwalu Czesława Niemena”, gdzie zakwalifikował się do trzeciego-ostatniego etapu koncertu.
Przyszedł czas na tworzenie i realizację własnych projektów. Pierwszym z nich był projekt pt.”Muzyczne Menu – Szafa grająca”, który artysta współtworzył z Milą Masłowską. Przedsięwzięcie odbywało się w Piwnicy Farnej i cieszyło się dużym powodzeniem. Drugim projektem był spektakl „Otwórz oczy nocą” mający na celu ukazanie zapomnianych emocji i wartości, które na co dzień powinny kierować człowiekiem.
Wokalista udziela się także charytatywnie. Najbardziej zaangażował się w pomoc fundacji DKMS, która zajmuje się ratowaniem ludzi chorych na białaczkę. Promocji fundacji służył recital DKMS ( „D-droga, K-kochanie, M-misja, S-szczeście” ).
Obecnie Kacper Sadowski objęty jest opieką managerską. Pracuje nad własnym repertuarem i koncertuje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →