Justin Robertson

Justin Robertson
Alternative Electro Electronic Experimental House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Ten znany angielski producent i DJ uważany jest za legendę sceny acid house. Grywał w kultowej Haciendzie w Manchestrze, organizował imprezy Spice i The Most Excellent, i to właśnie dla niego po raz pierwszy zagrali The Chemical Brothers.

Justin Robertson to wyjątkowo wszechstronny artysta – tworzy pod różnymi pseudonimami – w latach 90. sławę przyniosły mu nagrania wydane pod szyldem Lionrock, a singiel „Rudeboy Rock” przez długie tygodnie zajmował czołowe miejsca na brytyjskich listach przebojów. Duże uznanie wśród klubowej publiczności zyskał za sprawą projektu Kid Science, który stylistycznie nawiązuje do klasyki nurtu house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Londyńczyk występuje także jako Revtone i Thee Earls, a jego remiksy, m.in. dla przyjaciół – The Chemical Brother i Bjork zyskały status kultowych. Robertson to także wokalista – śpiewał m.in. w utworach innego przyjaciela z dawnych czasów – Fatboy Slima.

Regularnie występuje w londyńskim Fabric, Chibuku, Turnmills i Bugged Out. Jest też, wspólnie z Guyem Williamsem, organizatorem modnej imprezy The Black Rabbit.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →