Judge Jules

Judge Jules
Progressive House Trance
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:

Julius O’Riordan, bo właśnie tak nazywa się artysta, urodził się 26 października 1966 roku. Jego pseudonim artystyczny, Judge Jules, oznacza stopień w dziedzinie prawa. Judge Jules studiował właśnie ten kierunek, na wypadek, gdyby jego pasja, czyli DJing okazała się niewypałem. Patrząc jednak na jego karierę, możemy być spokojni, że Julius nie zasiądzie za biurkiem.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki DJowaniu w klubach i radiu, od  1997 do 2006 nie wychodził poza pierwszą dwudziestkę najlepszych DJów świata w plebiscycie DJ Maga „Top 100 DJ’s”. W 1998 roku znalazł się nawet w pierwszej trójce. Oprócz sukcesów osiągniętych jako DJ klubowy, zdobył też ogromne uznanie jako DJ radiowy. Jego kariera na tym polu zaczęła się od prowadzenia weekendowych audycji w nielegalnym radiu „Kiss FM”.

 

W październiku 1997 roku Jules przeniósł się do kultowej już radiostacji, BBC Radio1, gdzie co sobotę słuchało go 2,2 miliona ludzi (od września 2008 prowadzi audycję w piątki od 23.00-01.00). Zdobył wtedy tytuł najlepszego międzynarodowego DJ’a przyznawanego podczas imprezy Smirnoff Dance Awards w Irlandii.

 

W roku 2000 otrzymał tytuł najlepszego DJ’a radiowego wg Smirnoff Dance Awards, a 2001 roku ponownie dotarł na sam szczyt tego plebiscytu. W 2009 roku zdobył pierwsze miejsce w konkursie na najlepszego DJ’a trance’owego przyznawanego przez legendarny klub Pacha na Ibizie.

DJ Chart | Judge Jules | 06.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Afrojack Pacha On Acid Size Records
2 Claudia Cazacu Quatrain 3 Reset Records
3 Moby Jltf (Chuckie Remix) Little Idiot
4 Tiesto Feat. BT Love Comes Again (Bart Claessen Remix) Nebula Music
5 Shy Brothers Recharge Musical Madness
6 Karen Overton Your Loving Arms (Andrew Bennet Remix) Supra Recordings
7 Gold & Osborne The Hunt Is On Captivating Sounds
8 Daniel Wanrooy Ocean Terrace Songbird
9 Karanda feat. David Call On Hold Coldharbour Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →