Juan Diaz

Juan Diaz
House
Kraj:
Hiszpania
Miasto:
Tarragona

Juan Diaz już jako piętnastolatek rozpoczął karierę Dj’a w rodzinnej Katalonii w 1988 roku. Dzięki jego regularnym występom w całej Hiszpanii, w 2000 r. objął swoją pierwszą rezydenturę w Pachy, co pozwoliło mu grać co tydzień dla 5000 osób. W tym samym roku dołączył do agencji 'Pacha Futura’. Po tym, jak zbudował swoją reputację i renomę na hiszpańskiej scenie house, Diaz osiągnął międzynarodowy poziom.

Obecnie Juan gra regularnie w Holandii, Portugalii, Malezji, Ameryce i Włoszech. Prezentował zwalające z nóg sety podczas Creamfields (UK), Zouk (Singapur) i Opium Gardens (Miami), a także w klubach sieci Pacha na całym świecie. Latem 2005 roku Diaz został rezydentem „Subliminal Sessions” Erick’a Morillo w Pachy na Ibizie, grając u boku Morillo, Harry’ego Romero, Jose Nunez’a i wielu innych. W 2007 został nominowany do nagród: najlepszy Dj, oraz najlepszy house’owy Dj przez Dj Magazine.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chodzi o produkcyjny front, Diaz wydał swój pierwszy singiel „Mediterraneo” w 2000 r nakładem Kidesol Records. Utwór okazał się wielkim letnim hitem.

Jego najbardziej uznaną produkcją jest „Spirit”, który znalazł się w top 10 na Beatport. Styl Diaz’a to deep, sexy house. Kontroluje parkiet gdziekolwiek gra, a jego groove wciągnie Cię w całości i zmusi do podążania za nim.

Fotogalerie z udziałem Juan Diaz

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →