Jonathan Lisle

Jonathan Lisle
Electronic House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Jonathan Lisle jest kolekcjonerem house’owych wydawnictw juz od 1989 roku. Dopiero po 12 latach grania w małych klubikach został „odkryty” przez Johna Digweeda, który zachwycony jego niespotykanym stylem oraz setami zaproponował mu od ręki występ w swojej audycji na falach rozgłośni Kiss 100. Następnie przyszła kolej na występy na scenach Bedrock w Londynie i Brighton. Rozwój jego kariery nabrał rozpędu i tak występował juz na większości kontynentów, ogromnej liczbie audycji radiowych, dzięki czemu w 2003 roku uplasował się na 81 miejscu DJ TOP 100 DJ MAG.

Jonathan gra nietuzinkową mieszankę inteligentnych, progresywnych breaków oraz najwyższej klasy progressive house, ostatnimi czasu również electro house. W lutym 2005 wytwórnia Bedrock wydała jego kompilację Original Series O:S_2, nagrana przy użyciu 3 odtwarzaczy kompaktowych najnowszej generacji Denon S5000, 2 gramofonów, efektora, do tego jeszcze syntezatora… (!)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pracuje jako A&R w Bedrock Breaks, jest również recenzentem dla sekcji progresywnej w DJ MAG, prowadzi własną wytwórnię – M Theory.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →