Johnny Keal

Johnny Keal
Deep house House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Johnny Keal (Jan Pietrzyński) to dj, muzyk i producent. Na rynku muzycznym działa aktywnie od 4 lat. W swoich setach łączy wiele stylów muzycznych, od łagodnego Beach House’u i Lounge’u przez Funky, Deep i Vocal House. Stara się zawrzeć w nich także brzmienie instrumentów live. W tym celu od dłuższego czasu współpracuje z saksofonistą Maciejem ”Słoniu” Słoniewskim oraz warszawską wokalistką Katie H. Dzięki doświadczeniu każdą imprezę zamienia w prawdziwe show. Zostało to docenione i zaowocowało wieloma zaproszeniami, przede wszystkim z Niemiec oraz Austrii.

To Artysta który sprosta gustom nawet najbardziej wytrawnych słuchaczy. Przez ostatnie 2 lata aktywnie uczestniczył w budowaniu renomy Klubu Czekolada w Poznaniu, od sierpnia 2009 regularnie odwiedza klub Lounge oraz Blue Space w Hamburgu, a od lutego 2010 jest rezydentem klubu Susznia Bar w Starym Browarze w Poznaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obecnie ciężko pracuje nad swoim pierwszym singlem oraz współtworzy trio The Artroskophy’s z którym już w kwietniu rusza w trasę koncertową po Polsce, Czechach i Niemczech.

Fotogalerie z udziałem Johnny Keal

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →