Jamie Lewis

Jamie Lewis
Deep house House
Kraj:
Szwajcaria
Wytwórnie:

JAMIE LEWIS jest zdobywcą dziewiątej edycji DJ AWARDS of Ibiza. Jest rezydentem imprez PURPLE MUSIC NIGHT’s w takich klubach jak Peneloppe (Ibiza), Kaufleuten (Zurich), Catwalk (Barcelona), Queen (Paryż)..

Na przestrzeni ostatnich 18 lat  grał we wszystkich najbardziej prestiżowych klubach na wszystkich kontynetach, na których zbudowano kluby. Są wśród nich Cavo Paradiso (Mykonos), Cielo (Nowy Jork), Pacha ( Ibiza, Madryt, Londyn, Majorka), El Divino, Privilege, Niki Beach (Miami), Image (Bilbao), Balance (Los Angeles), Sugar (Singapur), Bed Supper (Bangkog), Trology (Dubai), Tank (Sidney)…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jamie Lewis jest najbardziej rozpoznawalnym twórcą ze Szwajcarii. Jego wytwórnia PURPLE MUSIC, która w tym roku świętuje 11 urodziny należy do najbardziej klasycznych z tych klasycznych.

Sam Jamie Lewis jak i jego dziecko Purple Music wielokrotnie byli nominowani do UK House Music Awards w kategoriach „Producent roku“ , „Najlepszy utwór WMC“ , „Najlepsza wytwórnia“ , „DJ roku“. Miedzy innymi z tego powodu Purple Music jest uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych wytwórni na świecie.

Na stałe współpracuje z takimi artystami jak Cerrone, Etienne de Crecy, Michelle Weeks, Billy Ray Martin, Bob Sinclar, Michael Watford czy Jocelyn Brown. Jest jednym z nielicznych , który miał okazje grać na prywatnych imprezach MADONNY.

Jest autorem niezliczonej ilości klasyków, wśród których są takie tytuły jak „Unity“ ,  „The Light“ i „Be Thankfull“ feat. Michelle Weeks, „It’s Over“ feat. Michael Watford, „You Are The One“ i „Hooked On You“ feat. Cerrone oraz „Impress Me“ i „So Sexy“ feat. Kim Cooper.

Jamie Lewis jest także bardzo utalentowanym remixerem. Regularnie współpracuje z takimi wytwórniami jak Defected, Yellow, MN2S, Soulfuric czy Milk n Sugar. Jest autorem 26 kompilacji i albumów,  które na przestrzeni ostatnich lat stworzył dla Purple Music, Defected, Radio FG czy klubu Cavo Paradiso.

DJ Chart | Jamie Lewis | 12.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Prince When Doves Cry (LP Version) Warner Bros.
2 Prince, The Revolution Purple Rain (Original Mix) Warner Bros.
3 Prince Controversy (Single Version) Warner Bros.
4 Prince, New Power Generation Sexy M.F. (LP Version) Rhino
5 Prince, The Revolution Kiss (Extended Version) Warner Bros.
6 Prince 1999 (LP Version) Warner Bros.
7 Prince, New Power Generation Cream ( LP Version W/O Rap Monologue ) (Original Mix) Warner Bros.
8 Prince Sign 'O' The Times (Single Version) Warner Bros.
9 Prince I Feel For You (Original Mix) Warner Bros.
10 Prince Sexy Dancer (Original Mix) Warner Bros.
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →