Highfish

Highfish
Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin

Highfish – czyli Marcin Oz, jest jednym z weteranów berlińskiej sceny klubowej. Gospodarz sobotnich imprez „Nighteffect” w berlińskim klubie WMF gra już od 1995 roku. W 1998 zaczął rezydować w najstarszym berlińskim klubie houseowym, a obecnie co dwa tygodnie występuje tam z międzynarodowymi gośćmi. W WMF rozwinął się jego własny styl, który jest połączeniem house’u, techhouse’u i electro, poruszający parkiety nie tylko berlińskiego klubu.

W 2000r. Highfish przygotował pierwszą kompilację WMF records „nighteffect01”, która zdobyła popularność w Europie, a zwłaszcza w Wielkiej Brytanii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W ślad za nią pojawiła się druga jej część „NIGHTEFFECT COMPILED & MIXED BY DJ HIGHFISH”. Wraz z Diringerem podróżują po Europie, przyciągając uwage tłumów a także znanych didżejów, takich jak dj Hell, którego ulubieńcami stali się, odkąd usłyszał ich w ’97.

Wspólnie z Erlendem Oye (Royksopp, Kings Of Convenience) tworzył project The Whitest Boy Alive. Jest autorem kilku przebojowych remiksów, m.in. dla Kotai (“Sucker DJ”) czy Psychonauts (“World Keeps Turning”).

Fotogalerie z udziałem Highfish

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →