HeadOn

HeadOn
Electro House Minimal
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

HeadOn- pod tym pseudonimem kryje się założyciel Anima Musica records, która w najbliższym czasie wyda pod swoimi skrzydłami pierwszą swoja ep. Marcin takie jest jego prawdziwe imię pochodzi ze stolicy wielkopolski a czarnymi plackami kręci od 2004r. Gra szeroko pojęta elektronikę trudno go zaszufladkować w konkretnym gatunku. Jego styl to połączenie house, electro i minimalu z dużą dawką pozytywnej energii, która czerpie z mocno technicznych traków.

Przesiąknięty berlińskim tresorem, który wywarł na niego duży wpływ pod koniec lat 90 za sprawą legendarnych już imprez, które odbywały się pod szyldem tej wytwórni w poznańskim Eskulapie. Wierny graniu z winyli, co w dzisiejszych czasach jest coraz rzadziej spotykane. Uważa że żaden serato, itp. nie odda klimatu czarnej płyty, kiedy w casie czuć jeszcze zapach minionej imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Idealista konsekwentnie dążący do wyznaczonych sobie celów. Jego sety dają konkretnego kopa wszystkim maruderom przy stolikach sprawiając, że imprezowicze szybko przenoszą się na dancefloor.

Organizator wielu imprez między innymi Anima Musica night, na których występowali zaproszeni przez niego goście z Niemiec, Kanady i Czech. Można było usłyszeć go w takich klubach jak Crossed (Szczecin), Eskulap (Poznań), Wagon (Wrocław), IQclub (Poznań), Cafe Mięsna (Poznań), Cute (Poznań) i niezliczona ilość mniejszych klubów w całej Polsce. Grał z takimi postaciami jak Phill Wells (Subhead/Tresor records – Japonia), Norbert Honkisch (Substanzart – Berlin), BeNi (Berlin), Feelaz, B..kidz, Peter Pain, Carla Roca, B`kidz, Liquid Sky (Tresor records / Filter Visins / Berlin) I z wieloma innymi, którzy w większym bądź mniejszym stopniu przyczyniają się do życia sceny techno w PL.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →