Haka Haka

Haka Haka
Deep house Tech House Techno
Rok urodzenia:
1980
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Niepokojąco niepozorny, ale skrywający tajemnice,dorastający chłopak Radek nie był wielkim fanem brzmień muzyki elektronicznej, nie rozwijał też talentu gry na fortepianie, ani instrumentach dętych. Miłość do głębokiego brzmienia muzyki Techno rozkwitła naturalnie, kiedy wybrał się z przyjaciółmi do klubu Eskulap na imprezę Tresor. Zaraził się !! Pokochał !!! Tak na szczęście odmienił się los Radka 🙂
Naturalnym instynktem zaklinacza węży Radek improwizuje oscylując miedzy eklektycznym brzmieniem Deep House, a energetycznym techno. Dźwiękami hipnotyzuje. Doprowadza ludzi do euforii, by potem spokojnie sprowadzić ich do rzeczywistości . Słodki władca umysłów, cudownie panuje nad muzycznym nastrojem imprezy, raz po raz pobudzając i uspokajając słuchaczy. Haka Haka manewruje dźwiękowym kalejdoskopem, jak wytrawny kochanek uwodzi muzyka, a każdy kolejny set rozbudza ciekawość i apetyt na kolejne niespodziewane nastroje i zwroty akcji. Perfekcyjnie nuci każdy końcowy melodii do końca i uspokaja, jak chowający się do kosza kobry.
Tak samo instynktownie wykształcił się styl muzyczny Haczki i niezmordowany zapał do tworzenia muzyki oraz entuzjazm zaprowadziły go do grania z jego idolem później przyjacielem Petterem von Coila’em na pierwszej imprezie – After Party back to back w Balindze.Początkowo został nazwany Kapitanem Hakiem do dziś ma pierwszy plakat z owej imprezy z jednego z nielicznych klubów after hours w Polsce.:) Miłośnik rugby, fan All Blacks zespołu z Nowej Zelandii zapoczątkowało HakaHaka 🙂
Zaproszony do kolektywu „Skandalizm” przez Mikite i Juerga dostał szanse zagrania z takimi gwiazdami jak:
STIMMING, Oliver Deutschmann, Nils Wittig & Catz, Piotr Bejnar a poza tym Wareika, Hubble, Andrea Ferlin, Eddie C, Franz Underwear….
HakaHaka organizował też cykl imprez „Play” w klubie Cute bardzo popularne tam tego czasu razem z Petterem zapraszając w Poznaniu lokalnych DJów do współpracy. Podróżuje i cieszy swym brzmieniem ludzi w całej Polsce – Wrocław(ośrodek,daslokal) Warszawa, Września(czterypokoje) Niezmordowanie nagrywa cieszące się wielkim powodzeniem długie podcasty i wytrwale, wygrzebując kawałki z nieznanych labeli i wykonawców tworzy prawdziwe muzyczne perełki! Obecnie pomaga prowadzić nowo powstały klub w Poznaniu o nazwie Nowa Sytuacja tam można go posłuchać 🙂 Chwała mu za to!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →