Gangsteppaz

Gangsteppaz
2step Dubstep Garage
Kraj:
Polska
Miasto:
Kraków

Gangsteppaz – krakowski, trzyosobowy kolektyw dj’ski w składzie: BC, Vanatoski, Metod. W listopadzie 2008 roku, ci trzej panowie, postanowili działać pod wspólnym szyldem. Wspólnym mianownikiem łączącym te trzy, tak odmienne osobowości, były podobne zainteresowania muzyczne i podobne podejście do tematu nocnego życia klubowego pod Wawelem. W ciągu jednego roku działalności Gangsteppaz osiągnęli mocną pozycję na scenie niekomercyjnej muzyki elektronicznej w Krakowie, stając się rozpoznawalni wśród zwolenników nowych brzmień w całym kraju.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Serwują szeroko pojęty UK Garage, czyli bassline, uk funky, dubstep i 2step doprawiając to czasem szczyptą dobrego housu. Ich cykl comiesięcznych potańcówek w Carycy stał się lokalnym klasykiem dla koneserów dobrych, mocnych brzmień.
Pierwszy rok wpółpracy tych panów zaowocował kilkoma ciekawymi eventami, m.in. z udziałem Baobingi, Kanji Kinetic, Zeda Biasa, 2bitthugs. Kolejnym tworem grupy jest cykl imprez pod nazwą AVANGARDANCE, który ma na celu prezentować najświeższe trendy klubowe.

 

Sytuacja jest rozwojowa więc warto mieć baczenie na nowe sety i remixy spod znaku Gangsteppaz, które powoli zdobywają uznanie również za granicą.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →