Gangsteppaz

3 039
Gangsteppaz
2step Dubstep Garage
Kraj:
Polska
Miasto:
Kraków

Gangsteppaz – krakowski, trzyosobowy kolektyw dj’ski w składzie: BC, Vanatoski, Metod. W listopadzie 2008 roku, ci trzej panowie, postanowili działać pod wspólnym szyldem. Wspólnym mianownikiem łączącym te trzy, tak odmienne osobowości, były podobne zainteresowania muzyczne i podobne podejście do tematu nocnego życia klubowego pod Wawelem. W ciągu jednego roku działalności Gangsteppaz osiągnęli mocną pozycję na scenie niekomercyjnej muzyki elektronicznej w Krakowie, stając się rozpoznawalni wśród zwolenników nowych brzmień w całym kraju.

 

Serwują szeroko pojęty UK Garage, czyli bassline, uk funky, dubstep i 2step doprawiając to czasem szczyptą dobrego housu. Ich cykl comiesięcznych potańcówek w Carycy stał się lokalnym klasykiem dla koneserów dobrych, mocnych brzmień.
Pierwszy rok wpółpracy tych panów zaowocował kilkoma ciekawymi eventami, m.in. z udziałem Baobingi, Kanji Kinetic, Zeda Biasa, 2bitthugs. Kolejnym tworem grupy jest cykl imprez pod nazwą AVANGARDANCE, który ma na celu prezentować najświeższe trendy klubowe.

 

Sytuacja jest rozwojowa więc warto mieć baczenie na nowe sety i remixy spod znaku Gangsteppaz, które powoli zdobywają uznanie również za granicą.

Imprezy na których grałem

MOORYC live Kraków

MOORYC live

Sb, 10 stycznia 2015
godz: 22:00

GUY J Kraków

GUY J

Pt, 17 stycznia 2014
godz: 22:00

BANG! Agoria, Hudson Mohawke Warszawa

BANG! Agoria, Hudson Mohawke

Pt, 08 kwietnia 2011
godz: 22:00

Brak zdjęcia Kraków

WooW Party

Pt, 15 października 2010
godz: 21:00