Flavio Lodetti

Flavio Lodetti
House Tech House Techno
Kraj:
Włochy
Miasto:
Palermo

Włoski producent młodego pokolenia. Aktywnie działa nad sceną muzyki elektronicznej w swoim kraju. Jest szefem dwóch wytwórni płytowych, które serwują dźwięki house i techno. Pierwsza z nich Frabon Recordings zrzesza całą grupę niezwykle energetycznych i ciekawych artystów wymieniając Mihalisa Safrasa, Phila Weeksa, Lemosa czy Alexa Cellara. Druga Panoramus to label bardziej techniczny z wydaniami Pig & Dan i Exercise One na czele.

Flavio ma też kilka sukcesów wydawniczych. Jego muzyczny talent docenił John Digweed czy Stefan Bodzin, którzy sięgają po jego numery w swoich setach. Za kolejne sukcesy można uznać także labele, które coraz chętniej nawiązują współpracę przy nowych produkcjach Flavia. Do tej chwili wydał w prawie 40 wytwórniach!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flavio to młody artysta, mający swój charakterystyczny styl, który stara się cały czas rozwijać. Rozwija także swoje imperium muzyczne, dlatego dziś z pewnością można stwierdzić, że już niedługo usłyszymy sympatycznego Włocha i o nim samym o wiele więcej. On sam obiecuje, że prawdziwe perełki już czekają w jego szufladzie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →