FIBE

FIBE
Kraj:
Polska
Miasto:
Koszalin

FIBE- raper z Koszalina. Tworzy rap od 1998 roku. Początkowo zaistniał na białogardzkiej scenie, jako solowy freestyle’owiec, następnie tworząc różne projekty postanowił założyć z kumplami ekipę o nazwie Zmychsłów (reprezentaci Koszalina, Kołobrzegu, Białogardu i Wejherowa). Wspólnie nagrali jedną płytę pod tytułem „12”.
Fibe w międzyczasie bardzo aktywnie udzielał się również z drugim mc ze składu tworząc duet Fibe&Figlo.
W roku 2012 w sieci ukazał się jego solowy projekt nagrany pod znany instrumentale (m.in. Method Man & Redman, Busta Rhymes czy 50Cent, a nawet RUN DMC). Powstały również dwa teledyski. Do utworu „Miejsca” oraz „Dobre Rapy”, które na potrzeby klipu nagrane zostały pod bity producentów Fotruna i Typowy Maro.

Na majówke 2013 roku ukazał się singiel z dwoma utworami, promując tym samym nową płytę „F.I.B.E.”. Dwa mocne kawałkiem „HejteromFUCK” z raperem B.A.D. oraz „PoZaRapem” z Fortuną i dj’em Veronem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

We wrześniu 2013 roku również w wersji fizycznej światło dzienne ujrzał nowy album zatytułowany „F.I.B.E.”
Na płycie pojawili sie tacy raperzy jak: Zolen, Maka, B.A.D., Figlo, Peti, Neile, Żaku i Voom oraz Fortuna. Dj’e Veron i WeeDjet. Za producenką stronę płyty odpowiadają Fortuna i Typowy Maro.

Zapraszamy na profile artysty:
facebook: http://www.facebook.com/feuszki
youtube: http://www.youtube.com/Feuszki
soundloud: http://www.soundcloud.com/fibe

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →