Empro

Empro
Minimal Tech House Techno
Kraj:
Niemcy
Wytwórnie:

Dj EMPRO – początkowo zainspirowany szerokim wachlarzem gatunków tanecznej muzyki elektronicznej, w skład którego wchodziło acid, techno, drum & bass i jungle, z czasem przerzucił się na niemieckie brzmienia spod znaku minimal techno.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po raz pierwszy za deckami stanął  w 2000 roku w swoim rodzinnym mieście Berlinie, rozpoczynającym tym DJ’ską drogę prowadzącą dalej przez każdy liczący się klub światowej stolicy undegroundowej muzyki tanecznej. Watergate, Tresor, Maria, WMF, Polar TV, Casino, oraz Pfefferbank to tylko niektore z miejsc, które miały przyjemnosc wpisywac go do swoich line-upów. To oczywiście nie wszystko. Empro to także pomysłodawca i główny promotor eventow spod znaku Betriebsfeier i Home Sweet Home. Niewątpliwą renomę przynosi mu także kilkukrotna organizacja sceny Sleepless na niemieckim festiwalu Melt!.

 

Od 2004 roku prowadzi również agencję bookingową Mind The Crap, która promuje najlepszych rodzimych berlińskich DJ-ów. Rezydentury: Bar25 ( Berlin ) , Watergate ( Berlin ) , Mangaclub (Thueringia )

DJ Chart | Empro | 11.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Animal Trainer Another Song
2 Denite & Mri Black Hat Resopal Red
3 Art Of Tones feat. Jaw Call The Shots (Argy's these days dub Remix)
4 The Black Dog CCTV Nation (Slam Mix)
5 Kaiserdisco Djuma of Love
6 Sebrok Funky You Paso
7 Denis Mikhaylov Patrosha
8 Richtberg & Wojkowski Salt'n'Bread (Audiojack's Bottle'n'Spring Remix) Gruuv
9 Marc Romboy vs Stephan Bodzin Triton
10 Mladen Tomic On The Way Rhythm Converted
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →