Ed Davenport

Ed Davenport
House Techno

Brytyjczyk na stałe mieszkający w stolicy muzyki elektronicznej – Berlinie. Najlepiej czuje się w porannych setach, w których precyzyjnie i ze smakiem buduje atmosferę opartą na przyjemnych deepowych dźwiękach. 

Pierwsze utwory wydane dla Gumptions i Liebe Detail pozwoliły mu zaistnieć na londyńskiej scenie muzyki elektronicznej. Jednak to przeprowadzka do Berlina oraz rozpoczęcie współpracy z agencją Sweat Lodge stworzyły możliwość rozwinięcia skrzydeł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z czasem ukazywały się następne utwory dla coraz to większych i uznanych labeli. Wydał już dla Poker Flat, Cocoon czy Bedrock. Jego epki znajdują się także w planach wydawniczych Get Physical i District of Corruption. Zyskał renomę w Berlinie gdzie regularnie występuje w Panorama Bar czy Watergate. Godne uznania wydawnictwa dla znaczących wytwórni zaowocowały także zaplanowaną na początek 2010 roku trasą po Ameryce Południowej i USA. 

Zdecydowanie Ed znajduje się o krok od wstąpienia na największe światowe salony. Sam skromnie mówi, iż czeka go jeszcze mnóstwo pracy, której poświęca się całkowicie w swoim berlińskim studiu.

DJ Chart | Ed Davenport | 10.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Force/Emerge Lumi Counterchange
2 Orion Odyssee III GKNSTR
3 Delroy Edwards 001A L.A. Club Resource
4 Sankt Göran Amour Aniara Recordings
5 Dan Curtin Got Me EP HOLIC TRAX
6 Achim Maertz Long Time No See EP Wake Up ! Germany
7 DJ Nori Happy Sunday (Maurice Fulton remix) Running Back
8 Arcing Seas Ophidian OCS
9 A Sagittariun Dream Ritual LP Elastic Dreams
10 S. Crosbie North From Here EP Dark Arts
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →