Dominik Eulberg

Dominik Eulberg
Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

Tylko Sven Väth i Ricardo Villalobos wyprzedzili Dominika Eulberga w ubiegłorocznych zestawieniach na najlepszego niemieckiego DJ-a, w kategorii „najlepszy nowy producent” nie miał już konkurencji!

Dziś Dominik należy do ścisłej elity europejskiej sceny techno/house, a o remixy zgłaszają się do niego najwięksi (DJ Hell, Tiefschwarz, Pier Bucci, Nathan Fake, Einmusik, Roman Flügel). Eulberg grywa na wszystkich największych imprezach, wliczając w to Mayday czy Time Warp.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Efektem ogromnego zainteresowania jego osobą stał się niedawno podpisany kontrakt z Cocoon – labelem samego Svena Vätha!
„To spełnienie moich marzeń – Sven zawsze był moim idolem jako DJ, a imprezy w legendarnym „Omen” były moją wielką inspiracją!”

Na codzień oprócz tworzenia muzyki i grania setów pasją Dominika jest ornitologia – wyposażony w teleskop uwielbia zaszyć się w głuszy i obserwować życie ptaków. Ta pasja pochodzi z czasów studiów w Bonn, gdzie spędził sporo czasu zgłębiając tajniki ekologii na kierunku geografii. Echa tych inspiracji słychać też w jego muzyce – jest pełna odgłosów natury, organiczna, niesamowicie harmonijna.

Poprzednie nagrania Eulberga, w tym niezwykle głośny album „Flora & Fauna” były sygnowane przez kultowe Traum/Trapez, kolońskie labele należące do Riley Rinholda i Jacqueline Klein. Warto wspomnieć także o współpracy z Raum…Musik i Platzhirsch. Dla tej ostatniej wydawał pod pseudonimem Rocco Branco.

DJ Chart | Dominik Eulberg | 11.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Daniel Avery Simulrec (Original Mix) Phantasy
2 Recondite Still (Original Mix) Ghostly International
3 Ricardo Tobar If I Love You (Original Mix) Modulor
4 Thomas Fehlmann Tree (Original Mix) Kompakt
5 Stefan Z No Words (Original Mix) My Favorite Robot Records
6 Rival Consoles Philip (Original Mix) Erased Tapes Records
7 Tigerskin This Place Is Empty Without You (Dub) Dirt Crew Recordings
8 Max Cooper, Tom Hodge Amorphous Romance (Jermaine Soul Remix) Fields
9 Autechre Newbound (Original Mix) Warp Records
10 Ryan Davis Ghosts (Original Mix) Traum Schallplatten

Fotogalerie z udziałem Dominik Eulberg

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →