DJ Dervish

DJ Dervish
Electrohouse House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Dj Dervish to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci  polskiego rynku muzyki klubowej. Jego sety łączące porywające brzmienia funky i vocal house, przeplatane ostrymi brzmieniami electro, są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez fanów. Każdy z jego występów to splot dobrze znanych utworów, granych w rzadko spotykanych remixach z kompletnie nowymi trackami, dostępnymi przed ich oficjalnym wydaniem jedynie garstce przyjaciół, skupionych przy największych tabelach.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Paweł to Dj, ale przede wszystkim producent, nagrywający dla wielu znamienitych wytworni płytowych. Jego utwory, niejednokrotnie gościły na pierwszych miejscach, w  rankingach najlepiej sprzedających się piosenek, w sklepach jak Juno records czy beatport. Unikalne brzmienia produkowane przez Derv’a, zostaly zauważone przez zachodnie agencje artystyczne co zaowocowało kontraktami podpisanymi z wokalistami największego formatu, Inaya Day, Mike Davis, Jennifer Carbonell, Robin Rush czy Pepper Mashay . Wraz z nimi Dervish nagrał kilkanaście utworów, które doczekały się wydania na hed kandi należącej do ministry of sound.

 

Obecnie Paweł grywa na całym świecie, odwiedził takie kraje jak : Rosja, Ukraina, Słowacja, Czechy, Rumunia, Austria, Anglia, Belgia, Irlandia, Jamajka, Turcja, Tunezja, Włochy, Cypr czy USA. Jest jedynym Polakiem, mającym okazję zagrania trzech imprez na Winter Music Conference w Miami. Polska to kolejne pasmo sukcesów, Derv, wraz ze swoją muzyką regularnie odwiedza znane kluby oraz festiwale jak Mayday, Soundtropolis czy Sunrise, dzięki czemu masa polskich dj’s bierze go sobie za wzór.

 

Jego  pasja to nuty. Młody człowiek i stara szkoła produkowania muzyki. Studio po brzegi wypełnione  starymi analogowymi instrumentami, w którym  komputery służą jedynie do zgrania wszystkiego w jedną całość, daje możliwość produkowania tak czystych i selektywnych brzmień. Derv sam mówi, że jest ogromnie dumny ze swoich gratów, a ta kolekcja to prawdopodobnie największe studio producenckie w kraju.  Paweł poza własnymi produkcjami jest wziętym remixerem. Remiksuje i jest remiksowany przez największych jak Duran Duran, Richard Earnshaw, Mark Picchiotti czy Brothers Funk.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →