DJ DEF

DJ DEF
Breaks Drum n Bass Electronic Funk / R&B Hip-Hop
Rok urodzenia:
1980
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Urodził się w roku 1980 w Warszawie. Jego pierwsze inspiracje muzyczne to RUN DMC, Beastie Boys oraz Public Enemy z czasem doszły również cięższe brzmienia z gatunku punk rock czy hardcore. Od 1998 r. występuje za deckami gramofonów . Na początku prezentował głównie czarne brzmienia hip hopowe, z czasem w jego setach zaczęły się także pojawiać takie gatunki jak funk, breaks, potem również breakbeat, baltimore, electro, bassline, drum`n`bass, dubstep oraz wiele innych odmian muzyki które dochodziły wraz z upływem czasu.
Przez wielę lat współpracował z warszawską ekipą THS KLIKA z którą nagrał trzy płyty: „Liryka Chodnika”, „Długopis Kartka” oraz „Dla Dzielnic Muzyka”, gdzie udzielił się jako dj oraz producent . W 2008 roku jego beaty oraz skrecze można było usłyszeć na solowej płycie Suji „Ulica Nadaje” oraz na płycie 2cztery7 „Spaleni Innym Słońcem”. A w 2009 na drugiej płycie Ths Kliki „Długopis Kartka”. Obecnie występuje jako DJ podczas koncertów razem z Warszawską ekipą PARIAS. A także z Ponem i Fu (Z.I.P SKŁAD / ZIPERA) podczas koncertów oraz soundsystemów. W 2013 roku nagrał scratche na nową płytę THS Kliki „Dla Dzielnic Muzyka” , Siwersa „Bez Ceregieli”, Fu i Olsena „Kameleon II”. W 2014 jego cuty możecie usłyszeć na nowym albumie Pokoju Z Widokiem Na Wojnę „Grawitacja” oraz na płycie Wirusa „60 Kilo Wersów”. A w obecnym roku dogrywał się do do płyt: Pono „Bunt”, Pro Ebt „Esencja Bitów Tekstów”, JWP Sequel, Mor.w.a „Empiria”.

Na swoim koncie ma również współpracę jako dj lub producent z innymi twórcami: A-Skillz (UK), KERO ONE (U.S.A), Parias,Z.I.P. Skład, Hemp Gru, Pono, Eldo, Mes, Pokój Z Widokiem Na Wojnę, 2cztery7, Waco, SSDI, RPK, Kubson, Agenda, Noconcreto, B.E.T.H. i wielu innych… Podczas ostatnich 10 lat występował z większością polskiej czołówki dj`ów podczas imprez i koncertów na terenie całego kraju a także z gośćmi z zagranicy: Dj Rafik, J-Bounce (Lordz of Fitness)(Ger), A.Skillz (UK), Marc Hype (Ger), The Deckpackers (Ger), Dj Sahimone (Fr). Jako Dj miał okazję grać nie tylko w czołówce klubów w Polsce ale również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji oraz Czechach. Występował na festiwalach takich jak: Heineken Open`Er, Coke Live Music Festival, Hip Hop Kemp, Warsaw Challenge, Giżycko Hip Hop Festiwal czy Łódź Hip Hop Arena. Jego produkcje można usłyszeć na coraz większej ilości płyt lub kompilacji z różnych obrębów muzyki. Bardzo często spotkać go można również za gramofonami podczas różnego rodzaju eventów sportowych takich jak zawody deskorolkowe, snowboardowe czy skimboardowe, podczas organizowanych obozów snowboardowych oraz podczas imprez związanych z tzw. „street art`em”. Jego sety charakteryzują się dużą różnorodnością gatunków muzycznych połączonych w jedną spójną całość poprzeplataną skreczami oraz cutami a wszystko to utrzymane w jak najlepszym imprezowym klimacie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez 3,5 roku był współorganizatorem cyklu imprez „Old School Skate Party” w warszawskim klubie Karmel oraz w Poznaniu, Wrocławiu i Sopocie gdzie występował razem z zaproszonymi gośćmi prezentując swoje sety.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →