Deco

Deco
Deep house House Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Deco swoją przygodę z dj’ingiem rozpoczął w 2007, kiedy jego początkowe zamiłowanie elektronicznym brzmieniem ewoluowało i przerodziło się w fascynację energią oraz różnorodnością jaką daje muzyka house. Dzięki uprzejmości przyjaciela w końcu próbuje swoich sił za profesjonalną konsoletą, coraz bardziej zagłębiając się w tajniki dj’ingu i pogłębiając swoje zamiłowanie do tej profesji, aż w końcu poprzez ciężką pracę zakupuje własny sprzęt.

Swoje zamiłowanie do klubowych bitów rozwijał pod okiem takich djów jak Keta, Cuca czy Aimar do końca dając się oczarować magią czarnych płyt. Od tej pory sprawnie porusza się na scenie polskiego clubbingu, zyskując sympatię coraz większego grona ludzi, równie mocno jak on zawładniętego żywiołowym brzmieniem house’u.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego styl jest trudny do scharakteryzowania, oscyluje pomiędzy deepem, delikatnym housem a dźwiękami spod znaku tech house i progressive, stara się nie tworzyć monotematycznych setów. Jednak jak powtarza zawsze wpływ na niego mają miejsce w którym gra oraz publika przed która występuje. Do tej pory grał w takich miejscach jak, np. : Alter Ego, BBB, IQ, Malibu, Cute, Post Dali Plaża, Mozaika Andersia Tower, SansiBar, Fantasy Park, Emforiu; VIP, Moralist (Bydgoszcz); Luzztro (Warszawa); Pestka (Olsztyn); Fame (Toruń), można go było również usłyszeć podczas audycji Winylowe Noce w radiu RMI FM.

DJ Chart | Deco | 11.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Hiatus Third (Max Cooper Remix) Last Night On Earth
2 Mudkid The Brain From Planet Mood (Original Mix) Greta Cottage Workshop
3 Wildbirds & Peacedrums Fight For Me (Manuel Tur Remix- Dixon Edit) Philomena
4 Affkt feat. Sutja Gutierrez Nuvol (Original Mix) Sincopat
5 Nebraska The Mountains (Original Mix) Rush Hour Recordings
6 Canyons See Blind Through (Mic Newman Remix) Modular
7 Bubba Make Me Feel (Tom Budden Remix) Alive
8 Salvatore Freda Chosen Fools (Original Mix) Soulfooled
9 Manuel Tur The Traveller (Original Mix) Delusions Of Grandeur
10 Atapy You Should Know (Inxec Remix) Alive
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →