Cricket

Cricket
Deep house Tech House Techno
Rok urodzenia:
1985
Kraj:
Polska
Miasto:
Bydgoszcz

Cricket – fala świeżości na niezależnej scenie muzycznej,natchniony 3miejską kulturą i świadomością dźwiękową.Zafascynowany melodią tech-house, deep-house, techno, minimal, ,ale cały czas dostraja swoje możliwości i gust.Otwarty umysł szukający ujścia w nowych brzmieniach zdobył już aprobatę wśród fanów muzyki elektronicznej.

A wszystko się zaczęło gdy dostał propozycje nagrania urodzinowego seta dla Audiofonii od duetu DJ-skiego MiT ( Haman & TomTo), którzy dają szansę innym uzdolnionym DJ-om , zapraszając ich do udziału w audycji „Audiofonia” której są twórcami i współuczestnikami emitowanej w Radiu Fabryka i Telewizji TeTka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grywał z takimi przedstawicielami elektronicznych dzwięków jak Robert Babicz, Marcin Czubala,Viadrina,Martin Nowakowski,Piotr Bejnar,Kuba Sojka,SB,Glasse,Deckard,MKO,Vacos & Billy Savage,Paryss, Ayako Mori,Ola Teks,Motyl,MiT ( Haman & TomTo),Kaotik,105 L,Hungry Hungry Models,Jarre-cki, Palash,Eswuer,Dominik Szczepaniak,Tika Milano,Anja Kraft,Sebx,Ane ,Audiopole oraz z czego jest najbardziej dumny to przynależność do kolektywu AGENDA ART. z którym razem z KRML, DZEJK-iem i BURKOV-em chcą przekazać własne muzyczne „5 groszy”

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →