Crazy P

Crazy P
Downtempo Electronic House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Nottingham
Wytwórnie:

Nazywając się Crazy Penis mogli liczyć co najwyżej na popularność w klubowych kręgach. I zdobyli ją, wydając dwa doskonale przyjęte albumy oraz dziesiątki świetnych singli i remiksów. Dopiero jednak kiedy stojący za projektem: Chris Todd i James Baron skrócili swoją nazwę do Crazy P, ich twórczością zainteresowały się komercyjne media, organizatorzy największych festiwali, wreszcie szeroka międzynarodowa publiczność.

I tak wydany w 2005 roku pierwszy pod nowym szyldem album „A Night On Earth” zgodnie okrzyknięty został jedną z najlepszych tanecznych płyt roku. Równocześnie serią znakomitych występów na całym świecie Crazy P udowodnili, że są jedną z największych koncertowych atrakcji na klubowej scenie. Wszystkie te opinie potwierdziła ubiegłoroczna płyta „Stop Space Return”, pierwsza z wokalistką Danielle Moore w roli niekwestionowanej liderki zespołu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chris Todd i James Baron równie udanie radzą sobie zresztą we własnych solowych projektach – jako Hot Toddy i Ron Basejam od lat z sukcesami nagrywają dla wielu cenionych wytwórni (Paper, Winding Road, Freerange, 20:20 Vision) oraz remiksują innych artystów (m.in. Eddy & Yannah, Kraak & Smaak, The BPA). Polska publiczność miała okazję zobaczyć Crazy P na żywo podczas festiwalu Open’er w 2007 roku. Ich występ spotkał się wówczas z wielkim entuzjazmem, teraz będziemy mieli okazję przekonać się jak poradzą sobie w przestrzeni klubowej.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →