Coyu

Coyu
House Techno

Coyu – jedna z najgorętszych postaci ostatnich miesięcy. Przebojem wdarł się na salony najlepszych klubów, wytwórni i festiwali na całym świecie. 2020 Vision, Defected, Subliminal, Great Stuff to labele, które wydały muzykę młodego Hiszpana tylko w ostatnim miesiącu!

Każdy z tych potentatów jest marzeniem niejednego artysty, Coyu udało się oczarować je wszystkie! Niesamowity skok popularności. Wszystko za sprawą przeboju „El Baile Aleman”, który z miejsca stał się hitem. Największe sławy wyciągały go ze swojego arsenału płytowego co imprezę, a filmiki z imprez na których grany jest ten numer osiągają rekordy popularności na youtube. Dość powiedzieć, że przebój doczekał się aż 5 wydań nakładem kilku różnych wytwórni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Coyu to także szef Suara Records, hiszpańskiego labelu housowego. W swoich szeregach ma Floriana Meindla, Basti Grub czy Carlo Lio. Serwują swoim sympatykom szerokie spektrum house, od takiego któremu bliżej do techno, do takiego któremu bliżej do deepowych klimatów. Ciekawa porcja hiszpańskich rytmów, z których Półwysep Iberyjski przecież słynie.

Wraz ze swoim przyjacielem Edu Imbernonem szybko zostali okrzyknięci nową nadzieją housowej sceny hiszpańskiego. Dość powiedzieć, że powoli zajmują miejsca starszych gwiazd wymieniając Chusa, D-Formation czy Wallego Lopeza, u którego z resztą także wydali już swój kawałek.

 

Coyu  otrzymał aż sześć nominacji w prestiżowym konkursie Deejaymags 2009, w tym najlepszy DJ, największa wschodząca gwiazda, zarówno jako producent i DJ, najlepszy kawałek roku „Raw Sweat” wydany nakładem Dyinamic. Wyróżnienie otrzymała także Suara jako jedna z najlepszych wytwórni w opinii jurorów Deejaymags 2009.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, iż narodziła się nam nowa gwiazda. Jego produkcje zaskakują za każdym razem, zgłaszają się po niego coraz to większe i ciekawsze wydawnictwa. Ciekawe gdzie młodziutki artysta będzie za rok. Na pewno z wypiekami będziemy tropić jego dokonania.

DJ Chart | Coyu | 09.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Coyu Profound Pleasure feat Cari Golden Defected Records
2 Christian Loeffler All Comes feat Gry (Mind Against Remix) Young Alaska
3 Coyu Just Nin (Andre Lodemann Remix) Suara
4 Pete Tong & John Monkman The Bumps Suara
5 El Mundo The Message (NTFO & Karmon remix) Bondage Music
6 Teenage Mutants & Lars Moston Magic Suara
7 Coyu & Ramiro Lopez 1, 2, 3… Fire (Bontan Remix) Suara
8 Moby & Skylar Grey The Last Day (Coyu & Ramiro Lopez Remix) Little Idiot
9 Edu Imbernon & Los Suruba Brutus Suara
10 Coyu & Ramiro Lopez 1, 2, 3… Fire (Harry Romero Remix) Suara
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →