Chus

Chus
House Tribal
Kraj:
Hiszpania
Miasto:
Madryt
Wytwórnie:

Wszyscy producenci dj-e współtworzący Stereo Productions zaliczają się do czołówki hiszpańskiej sceny elektronicznej funkcjonującej w Madrycie-sercu Hiszpanii. Najbardziej popularna postacią jest założyciel Stereo Productions – Dj Chus oraz współpracujący z nim od lat Pablo Ceballos.

Znani z wypracowanej przez siebie marki o nazwie Iberican Sound, cieple delikatne hipnotyzujące tribalowe granie w połączeniu z elementami energetycznego tech housu, Chus & Ceballos znaleźli umiejętnie formułę, którą pokochał każdy klubowicz.        

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Konsekwentność, oryginalność pracowitość, ale przede wszystkim talent sprawiły, ze ten duet dj-sko producencki jest najpopularniejszym produktem exportowym Hiszpanii w dziedzinie muzyki klubowej a ich produkcje są wydawane przez tak znane labele jak: Yoshitoshi, Shinichi czy Skyline. Lata owocnej współpracy tego duetu, dziesiątki remixów niemała ilość hitów klubowych sprawiły, ze Chus & Ceballos zapraszani są dosłownie wszędzie – od Singapuru po Brazylie, USA oraz kraje bliskiego wschodu.

Chus & Ceballos są bardzo szanowani w świecie producentów muzycznych, którzy z zachwytem rozpisują się o nich w magazynach branżowych takich jak ’International Dj Magazine’,  ‘Mixmag’ czy ‘DJ Mag’. Ich niekwestionowanym sukcesem jest zrobienie remiksu hitu Madonny, „Hang up” z ostatniej płyty „Confesions on a dancefloore”, który ukazał się w sprzedaży na singlu wraz z remixem Chus & Ceballos.

Stereo Productions od dwóch lat przezywa renesans, a dj-je wypromowani przez te wytwórnie są zapraszani w całej Europie a także do USA, Nowej Zelandii. Artyści ci reprezentują unikalny, tak charakterystyczny iberyjski styl muzyczny niejednokrotnie uznawany za undergroundowy. Płyty i składanki sygnowane przez ten label zyskują wysokie notowania w magazynach branżowych w tym: ’International Dj Magazine’, ‘Mixmag’ czy ‘DJ Mag’. 23 lutego 2005 DJ Chus wraz z Davidem Pennem został uznany za najlepszego producenta i DJ-a 2004 na hiszpańskiej scenie, i tym samym zdobył nagrodę przyznawana przez hiszpański magazyn Deejay Mags w Barcelonie.

DJ Chart | Chus | 06.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Roland Clark, DJ Chus, DJ Boris Soul Of A DJ Feat. Roland Clark (Club Mix) Toolroom Records
2 X-Press 2 Shakewerk (Chus & Ceballos Iberican Mix) Skint
3 Darlyn Vlys Weekend In Rome (Boris Remix) Terminal M
4 Steve Mulder, Rafa Barrios Mokum (Original Mix) Iberican Encodings (Stereo Production Group)
5 Paul Ritch Space Control (Original Mix) Quartz Rec
6 Steve Mulder, Rafa Barrios Nilof (Original Mix) Iberican Encodings (Stereo Production Group)
7 Christian Smith Thrust (Original Mix) Tronic
8 Sian Shame Cube (Victor Calderone Remix) Octopus Black Label
9 Oscar L Hero (Original Mix) Stereo Productions
10 Roland Clark, DJ Chus, DJ Boris Soul Of A DJ Feat. Roland Clark (Tony Dee & Hollen Remix) Toolroom Records
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →