Chmara Winter

Chmara Winter
Acoustic Dub Electronic
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:
CHMARA WINTER to muzyczny tandem Barłomieja Chmary i Krzysztofa Wintera.
Razem w muzyczno-producenckim formacie Chmara Winter łączą idee : sound making music maschine with no compromise.
Jednym z najważnieszych argumentów w projekcie CHW jest proces nagrywania dźwięków i ich procesu przekształcania. Źródłem inspiracji w muzyce duetu Chmara Winter jest wszystko co jest w stanie wydobyć dźwięk. Finalny mix to fala egzekucji podejmowanych decyzji – audio spectrum duetu Chmara Winter.
Chmara – kompozytor, aranżer, producent muzyczny, gitarzysta, wokalista & music explorer. Aktywnie działający w obszarach muzyki współczesnej, improwizowanej i eksperymentalnej. Absolwent Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy w klasie gitary klasycznej. W swojej dotychczasowej karierze współpracował z wieloma artystami o szerokim zakresie świadomości muzycznej co bez wątpienia nadało sens i trajektorie dalszej twórczości Bartłomieja. Grał i współtworzył m.in z: Alias Free Trio, Popo, George Dorn Screams, Marcin Czubala, Sławomir & Kuba Janicki, Tomasz Pawlicki, Marek Pospieszalski i wiele innych.
Winter – multimedia producent, dj & recording artists. Absolwent inżynierii dźwięku SAE Institute w Londynie. Audio realizator tv, reżyser & producent pierwszego filmu o polskiej scenie muzyki techno. Autor muzyki do reklam i filmów. Twórca videoclipów (min. Novika&Marcin Czubala 'Stay Close’, Soulclap 'Lonely C’) oraz programów radiowych i telewizyjnych o tematyce muzycznej. Jako dj (od 1996) występując u boku takich artystów jak Jacek Sienkiewicz, Marcin Czubala, Catz’n’Dogz, Carl Craig, 4Hero, A Guy Called Gerald, Faze Action i wielu innych, współtworzył powstawanie niezależnej sceny muzyki elektronicznej w Polsce.

DJ Chart | Chmara Winter | 10.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Chmara Winter, Kari Amirian Tucy Chacy (Original Mix) Get Physical
2 Gathaspar Mother. Sweeter Than Fragrance (Original Mix) Freude am Tanzen
3 Audision Red Sky (Robags Saint Grobian Mikks) Pampa
4 Demdike Stare Mnemosyne (Original Mix) Modern Love
5 Bob Holroyd African Drug (Four Tet Remix) Phonica
6 A1 Bassline Copper (Original Mix) Pets Recordings
7 Cristian Vogel Deconstructions (Original Mix) Shitkatapult
8 Roaming Believe In Reflecting (Original Mix) Smallville Records
9 Lance DeSardi Cut to the Chorus (Dave Aju Remix) Smoke N' Mirrors
10 Estroe Does It Ring A Bell (Original Mix) Connaisseur
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →