Cbass

Cbass
Deep house House Progressive House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Guy Gerber, John Digweed, Ben Watt, Jimpster, Laurent Garnier – to tylko niektóre z największych światowych gwiazd, które supportują tego warszawskiego producenta i Dja.

Wspólne wydawnictwa z Mikobene, nakładem takich wytwórni jak Elevation Recordings, Exquisite Music czy Proton Music sprawiły że Cbass stał się rozpoznawalny daleko poza granicami naszego Państwa. Dowodem tego są zaproszenia na Heineken Thirst w Egipcie jako suport dla Johna Digweeda, do serca Turcji- Ankary czy też na tour po Indiach, który odbył się pod koniec 2009 roku. Produkcje „Super Pussy” , „Don`t Forget” czy „Chocolate” gościły w wielu audycjach, setach, kompilacjach a także reklamach. Deep Housowe brzmienie z porządną stopą i niekonwencjonalnymi liniami melodycznymi to znak rozpoznawczy tych wydawnictw.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trudno nie wspomnieć też o remixach popełnionych przez takie gwiazdy jak: Milton Jackson, Subsky, Wareika, Russ Gabriel czy Pablo Bolivar.

Cbass wspólnie z Paulem Kwitkiem prowadzi audycje Existance w Proton Radio. Sam często zapraszany jest do kultowej rozgłośni Frisky , czy też DanceRadio.  

Dodatkowo od lat bardzo mocno rozwija warszawską scenę klubową – zapraszając wielu pożądanych artystów, do których zaliczają się: Djuma Soundsystem, Guy Gerber, TigerStripes, Milton Jackson, Ian Pooley, Shur-i-Kan, Manuel Tur, Oliver Klein czy Dennis Ferrer.

Od początku 2009 roku współtworzy wraz z Hanna Bernard duet DJski Santiago Criminals.

DJ Chart | | 07.2008

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 SoundeXile Love Is Morphine (Oliverio Remix) Urbantorque
2 Shur i kan Letting You Down Freerange Records
3 Cbass & Mikobene Super Pussy Elevation Recordings
4 Chelonis R. Jones & Urban Hussy Mardi Gras (Cbass & Mikobene Remix) Elevation Recordings
5 Mark August 3 Of Akind Cocoon Recordings
6 Guy Gerber Disorientation (Johnny D Remix) Supplement Facts
7 John Tejada Turning Point Palette Recordings
8 Rocco Thursday Night Friday Morning Buzzin' Fly Records
9 Koljah Antigua Vidab
10 Noze You Have To Dance Get Physical Music
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →