Boy George

Boy George
Electrohouse
Kraj:
Wielka Brytania

Boy George, legenda sceny pop, były wokalista grupy Culture Club, z którą wylansował takie przeboje jak “Do you really want to hurt me” czy „Karma Chameleon”. Od początku kariery rozpoznawalny przez swój niekonwencjonalny i kontrowersyjny wygląd i styl bycia.

Boy George w swoich DJ’skich setach prezentuje utwory z szeroko pojętego gatunku house, nie zapominając często o utworach z repertuaru legend popkultury w nowych, tanecznych remixach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po rozstaniu z Culture Club Boy George rozpoczął solową karierę i w 1987 roku wydał debiutancki album, zatytułowany Sold. Niestety kolejne albumy nie przynosiły mu już takiej sławy.

Po wieloletniej nieobecności, Boy George w roku 2010 powrócił do zestawienia 100 najpopularniejszych Dj’ów w plebiscycie DJ Magazine. Artysta rozpoczął swoją przygodę jako DJ już w latach 90tych, po tym jak doświadczył artystycznego wypalenia jako wokalista i ikona popkultury. Jego występy w jednym z najpopularniejszych klubów świata, Ministra of Sound w Londynie przyciągały już wtedy tysiące fanów.

W ostatnich latach George wziął udział w licznych muzycznych projektach i kolaboracjach, zaczynając od własnego musicalu Taboo aż do użyczania głosu w klubowych produkcjach. W styczniu 2011 ukazał się jego autorski album ‘Ordinary Alien’

DJ Chart | Boy George | 05.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Loco Dice Detox (Original Mix) Desolat Music
2 Deadmau5 1981 (Mike Vale & Jerome Robins Remix) Toolroom Records
3 S.Chu, Mila Falls Oh My feat. Mila Falls (Main Mix) Copyright Recordings
4 Marc Vedo Freak Out (Original Mix) Stealth Records
5 Sharlene Hector, Marc Vedo, 8 Ball, A Boy Called George Sunshine feat. Sharlene Hector (My Digital Enemy Remix) Zulu Records
6 Touch & Go Gotta Have U (Original Mix) Mena Music
7 Raw Silk Do It To The Music (Original Mix) West End Records (Verse)
8 Bordertown You (Original Club Mix) Toolroom Records
9 Reset Robot Rumpeta (Original Mix) Dogmatik Records
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →