Boddika

Boddika
Dubstep Electronic Techno
Kraj:
Wielka Brytania

Boddika to nowy, solowy projekt Al Bleeka, który współtworzy wraz z Kidem Drama duet Instra:mental i zasłynął w ostatnich latach jako jeden z najbardziej nowatorskich producentów nowoczesnej muzyki elektronicznej z pogranicza dub step, dnb i techno.

Boddika nadaje swej muzyce zupełnie nowy oddech poprzez wykorzystanie zapomnianych instrumentów analogowych, których lata świetności dawno minęły. Boddika z swym analogowym brmieniem przenosi słuchacza do terażniejszego świata, w którym różnice pomiędzy muzyką electro, house i techno są praktycznie niezauważalne a łączy je ciepłe i mocne analogowe brzmienie bassu będące wypadkową klasycznego moog’a oraz zaawansowanej inżynierii audio.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Projekt Boddika to w stosunku do Instra:menta muzyka taneczna(dancefllorowa o feeleingu techno electro) będąca kombinacją starych beatów automatów Roland 808 909, klasycznych syntezatorów oraz nowoczesnych technik produkcyjnych. Projekt Boddika przygotowano korzystając ze wsparcia takich postaci nowoczesnej elektroniki jak : Loefah, Martyn czy Benji B, który natychmiastowo zaprosił Al’a do swojego popularnego show w BBC Radio One. Boddika zbiera same pozytywne recenzje koncertując po całym świecie postrzegając jego styl jako połączenie dubstepu, techno, electro. Wszyscy recenzenci podkreślają że Al perfekcyjnie wzbogaca bardzo żywiołowe produkcje o specyficzną surową energię pozbawioną nadmiernie przetworzonych komputerowo dźwięków, i to właśnie definiuje charakterystyczny styl projektu Boddika.

DJ Chart | Boddika | 10.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Boddika Beats Me NonPlus+
2 Pearson Sound Quivver NonPlus+
3 Kassem Mosse Broken Patterns NonPlus+
4 Instra:mental & dBridge White Snares NonPlus+
5 Martyn Newspeak Dolly
6 Dense & Pika Crispy Duck Hotflush
7 Gerd The Boat
8 Dusky Nobody Else
9 Boddika & Joy Orbison &Fate NonPlus+
10 Zeb Bias & Paleman Furball Swamp 81
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →