Biba

Biba
Minimal Techno
Kraj:
Polska

Pochodzi z małego miasteczka, położonego niedaleko Poznania. Szeroko pojętą muzyką elektroniczną fascynuje się od 1992r. W 2000r. wraz z przyjacielem (Zoo-e) zdecydowali się na zakup niezbędnego sprzętu, potrzebnego do nauki mixowania. Tym samym po pewnym czasie powstaje formacja R.A.F. (Minimal/Techno/DnB/Breakz/Oldschool), która zajmuje się organizacją lokalnych, czasem nielegalnych imprez. W 2002r. Jednoczy się ze słupską organizacją Dustresist, gdzie poznaje między innymi Ebolę. Kilka miesięcy później odchodzi od Dustresist i zakłada razem z Ebolą  formację i jako sztandarowi dj`e portalu internetowego techno.pl organizują szereg udanych imprez zapraszając przy tym mniej lub bardziej znanych ludzi z Polski.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pod koniec 2005r. aktywnie udziela się w organizowaniu kultowych już w Poznaniu imprez spod znaku berlińskiego Tresora. W 2006r. łączy się z trzema poznańskimi składami (Techno.pl, HCL, Analogen) i jako wspólny kolektyw organizują razem w poznańskim klubie IQ cykliczne imprezy pod nazwą TechnologIQ.

 

Muzyka jaką prezentuję w setach jest bardzo zróżnicowana i zależna od charakteru imprezy. Najbardziej lubi przeplatać bity minimalowe z miękką deepową stopą i surowymi metalicznymi dzwiękami do tego trochę elektrostep’u z domieszką wesołego clikania, a jak zajdzie taka potrzeba to potrafi grać szybkie, energiczne i mroczne techno. Od jakiegoś czasu nie stroni również od bitów Drum’n’bassowych, dzielnie kolekcjonuję czarne placki utrzymane w szybkim i mrocznym klimacie techstepowym, nierzadko przeplatane przyjemnymi wokalami.

 

Miał przyjemność zagrać z: Pacou (2 razy), Recyver Dogs ( Mad Max, Steve D.), Allan Oldham aka Dj T-1000, Phil Wells of Subhead, Jason Leach of Subhead, Tobias Schmidt, Dave Tarrida, Bill Youngman, Stewart Walker, Sender Berlin, Dj Dry aka 3st, Dj Beaks, N.phect, Norbert Honkish, Carla Roca, Łukasz Andego, Drzazga, Mik Sync, Tb locke aka Peter Pain, B`kidz, Martin Shaft, Siasia, Grooveliker, Droptech, Sick, Vader, Optymist, Edd, Wojti, Andy K, Radicall, Psychomantis, Simba, Total EFX ( Vol’s, Kriba, Zoo-e, QQA ), Fastcar (Matti, Kris J)  i wielu innych…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →