Electric Flash – 2 Sound:System

Clubbing

Sobota, 29 września 2012
godz: 21:00

Stary Młyn

ul. Ciesielska 9, Zielona Góra

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

yO! Kolejny event ze światowym artystą! Rodowity amerykanin odwiedzi nasze miasto, a jego zwięzłe bio znajduje się kilka pięter niżej.
>>Performance With Intensive Electronic Dance Musik
MAIN STAGE

Special Guest:
– STEWART WALKER LIVE – PERSONA REC. – GERMANY
>> http://www.personarecords.com/
>> http://www.stewartwalker.com/
>> http://www.soundcloud.com/sonofcataclysm
Urodzony w 1974 roku Stewart Walker należy do grona pierwszych amerykańskich „elektroników“ którzy swoja muzyczna karierę najmocniej rozwijają w Europie.
Przez wiele lat długiej już muzycznej kariery Walker zdobył spore uznanie w Europie. Pomogło mu w tym także to, że przez wiele lat za jego – właściwie – koncerty (gra on zawsze na żywo z maszyn i czasem z laptopa) odpowiadała agencja Cocoon Svena Vath’a. Oczywiście decydujace znaczenie miała tutaj ogromna liczba wydawnictw trafiająca na rynek za pośrednictwem samych najważniejszych wytwórni europejskich takich jak Tresor, M_nus, Force Inc. czy Mille Plateaux.
Równolegle Stewart rozwija własne wydawnictwo Persona Rec. za pośrednictwem, którego pojawia się także sporo jego nagrań. Jak sam mówi nazwa pochodzi stąd, że chce „… dostarczyć więcej ludzkiej indywidualności do muzyki techno, tak aby nadal nadając się na dancefloor mogła być grana w iPod’ach“.
FULL INFO: http://www.muno.pl/dj-art/stewart-walker/
– VENISON aka BLACKBEARD
>> http://soundcloud.com/venison
>> http://www.mixcloud.com/venison/
techno-pirat!
za sterami przeszło 10 lat.
znany z 14 godzinnych rejsów,
a także skłonności do abordażu lokali.
w skrzyni nosi czarne złoto,
a jego szanty wywołują sztorm na parkiecie.
– TANZLIFE
>> www.soundcloud.com/tanzlife
Dj i producent z Zielonej Góry. Miłośnik mniej oczywistych form muzycznych. W rodzinnym mieście aktywny promotor sceny klubowej a od końcówki 2010 roku w roli producenta. Jak do tej pory udało mu się wydać swój materiał min. w takich labelach jak: Local Talk, System, Deeperfect czy Asymmetric, a pod koniec marca tego roku pojawiła się na rynku jego pierwsza 12′ supportowana przez wielu czołowych graczy.
– SZLOK – KOSTRZYN NAD ODRĄ
>> http://soundcloud.com/szlok
Szlok to nazwa kolektywu muzycznego powstałego w 2002 roku. Różnorodność naszych gustów muzycznych ma odzwierciedlenie w serwowanej przez nas muzyce, dzięki czemu jest to istna mieszanka wybuchowa – od deep house, przez surowy minimal po klasyczne 4×4 techno.
SMALL STAGE
– THE BUTCHER – HCL – POZNAŃ
> Główny dj na EF DNB STAGE @PiekCichKob 02.10.2010
Jego inspiracje muzyczne zaczęły sie wyłaniać na światło dzienne w wieku 15 lat , począwszy od metalu, punka, hardcoru, by w końcu łagodnie przejść w cięższe wydanie elektroniki zwanej drum and bass.
Jego dźwięk cały czas przechodzi pewna ewolucję, ale bez przerwy kreci się w najcięższych odmianach dnb, od neurofunk, technoid, amenbreak, hardstep na 100 % hardcore techno skończywszy. Jego sety przepełnione agresją oraz niesamowitą energia cechuje styl który sam określa go jako DIRTY, HARDCORE DRUMANDBASS.
>>http://www.myspace.com/djmattiakathebutcher
– MAUY – HCL – POZNAŃ

– EFATE – DC CRU – BRUKSELA

– ATMOCHUJEK – DC CRU – ŻAGAŃ

– SLACK – CUBE SYNDICATE
VISUALS
VJ EXAVI
>EF jest to cykl wydarzeń klubowych łączących elektroniczne brzmienia z performance`ami wizualnymi odbywającymi się na dwóch scenach.
PARTNERZY EVENTU:
Gazeta Lubuska
Tvp Regionalna
Radio Eska
Radio Index
Radio Zielona Góra
UZetka.pl
Platforma Muno.pl
Co? Gdzie? Kiedy? Zielona Góra
Agencja Reklamowa N2Ostudio.pl
Agencja Artystyczna SoundVision
Sklep Odzieżowy on-line nosiszto.pl
Telewizja Klubowa Cpclubtv
Sklep muzyczny prorock.net.pl
– chcesz wejść na party za friko ??
1] 2 x podwójne wlotki z 100% opcją wejścia na bibe
…wystarczy tylko udostępnić na swojej tablicy te party oraz zaprosić ze swoich znajomych potencjalnych ludków zainteresowanych tym party – jeśli to uczynisz poinformuj Radson Tresmax wiadomością prywatną. Szczęściarze zostaną poinformowani wiadomością min. 48h przed eventem!
2] Kup za 99 zł na www.nosiszto.pl
!!! ACHTUNG !!!
W CZASIE TRWANIA EVENTU OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE CAŁKOWITY ZAKAZ WYCHODZENIA Z TERENU IMPREZY. OSOBY WYCHODZĄCE BĘDĄ MUSIAŁY PONOWNIE ZAPŁACIĆ ZA BILET.
yO! i do zoba w Młynie … Starym Młynie!
EF_teamSprawdź inne wydarzenia @ Zielona Góra

Electric Flash – 2 Sound:System Zielona Góra

KARAŚ/ROGUCKI – Zielona Góra

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN