SnowFest Festival 2016

Festiwale
Drum n Bass Hip-Hop

Piątek, 05 lutego 2016
godz: 16:00

Zakopane

, Zakopane

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 5 i 6 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w wyjątkowej scenerii festiwalu Snowfest na Wielkiej Krokwi z Zakopanem. Roots Manuva, Chase and Status, Andy C, Purple Disco Machine to pierwsi ogłoszeni artyści trzeciej edycji zimowej imprezy roku! Wspierać ich będą Łąki Łan i Flirtini.
Na głównej scenie obok Roots Manuva stanie szef legendarnego Wu Tang Clan – Raekwon. Występ będzie promował jego tegoroczny album „Fly International Luxurious Art”. Na afterparty usłyszymy wokalistę The Streets Mike‘a Skinnera w odsłonie dj-skiej. Za snowfestowymi dekami pojawi się także lider Dub Pistols – Barry Ashworth a na jednej z festiwalowych scen zagrają żywiołowi hip-hopowcy z Londynu – Too Many T’s. Muzyków wesprze JWP/BC. Koncertu kolektywu będzie okazją do posłuchania materiału z ich tegorocznej, świetnie ocenianej płyty „Sequel”.

Na Wielkiej Krokwi czekają na Was spektakularne zawody Big Air oraz Slope Style w snowboardzie i freeski, występy na dwóch scenach muzycznych, a także niezapomniane afterparty w pawilonie skoczni. W piątek na głównej scenie Snowfestu usłyszymy Roots Manuva i materiał ze świeżej, jak poranne bułeczki płyty tego ulatentowanego Brytyjczyka. Muzyk zagra w siedmioosobowym składzie. Sobotni występ legendarnego Chase and Status, zdobywców platynowego krążka z Londynu będzie okazją do zabawy przy utworach z długo oczekiwanego albumu, który ukaże się właśnie na początku roku. Anglików wesprze porywający Mc Rage. Rodzimy support zapewni energetyczny i słynący z dorodnego brzmienia Łąki Łan.
Co więcej? Na afterach zakręcą Was do tańca: legenda drum ‚n bass – Andy C, utalentowany producent Purple Disco Machine oraz dj-ski duet Flirtini.

plakat