FRESH FESTIVAL WRONKI

Clubbing
FRESH FESTIVAL WRONKI

Sobota, 27 maja 2023
godz: 21:00

Wronki

PLAC TARGOWY 1, Wysoka

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Fresh Festival Wronki- To nowy projekt realizowany wspólnie z Gmina Wronki, Młodzieżowa Rada Gminy Wronki, Ekipa Pralni oraz Summer Revolution Festivals, który odbędzie się na Placu Targowym we Wronkach.

Pierwsza edycja FRESH FESTIVAL WRONKI to absolutny powiew świeżości w naszym mieście! Tej nocy Wronkami zawładnie młodzieńczy duch i beztroska zabawa do białego rana! Należy spodziewać się absolutnie wszystkiego. Gwiazdy sceny hip-hopu, gorąca muzyka serwowana przez najlepszych DJ’ów, a także niesamowita oprawa akustyczno-wizualna

ATRAKCJE:

•Pokaz pirotechniki scenicznej
•laser show
•Wyrzutnie CO2
•Oprawa świetlno-wizualna
•Niepowtarzalne wrażenia i wspomnienia

16+ (osoby od 16 do 18 roku życia za zgodą rodziców/opiekunów prawnych, osoby nieletnie do 16 roku życia z opiekunem prawnym ) – wzór zgody

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!
FRESH FESTIVAL WRONKI | 27 maja 2023 Sobota, Wronki

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →