FESTIWAL SZAMANA 2.0 WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ MOCY

Festiwale
FESTIWAL SZAMANA 2.0 WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ MOCY

Sobota, 12 sierpnia 2023
godz: 15:00

Wysoka Strzyżowska 12

-, Wysoka Strzyżowska

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Festiwal Szamana 2.0 Więcej Światła – Więcej Mocy, to 4 dniowe wydarzenie w miejscu na Ziemi, gdzie czas płynie wolniej, oddycha się głębiej, a Twoje „tu i teraz” to jedyne, co zaprząta myśli. To ludzie z którymi poczujesz nieskrępowaną więź i wibracje podczas medytacji, warsztatów, wykładów, śpiewu oraz tańców przy ognisku w blasku księżyca. W cudownych okolicznościach przyrody, w magicznym miejscu na łonie Natury, gdzie panuje miłość, błogość, wolność, spontaniczność, kreatywność, życzliwość, swoboda i radość w czystej postaci. Spotkasz tu ludzi o otwartych umysłach i szczerych sercach, szanujących i propagujących formy naturalnych rozwiązań, dzielących się wiedzą, warsztatem i dobrą energią.

wykłady | warsztaty | medytacje | joga | koncerty | integracja | chill | wystawcy |

Festiwal jest dla każdego, kto czuje, że schematy życia codziennego nie są dla niego. Tutaj zadbamy o harmonię ciała i ducha, naładujemy baterie i wygenerujemy moc dobrej energii.
Zgłębimy zagadnienia dotyczące świata, umysłu, ciała, harmonii, natury…

Dzieci tylko pod opieką dorosłych
Wstęp dla dzieci do 14 roku życia bezpłatny

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


FESTIWAL SZAMANA 2.0 WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ MOCY | 12 sierpnia 2023 Sobota, Wysoka Strzyżowska 12

Biletomat.pl
436 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wysoka Strzyżowska

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →