PONYTALES with LOCKED GROOVE (HOTFLUSH / TURBO RECORDINGS)

Clubbing
House Techno

Sobota, 01 lutego 2014
godz: 23:00

Das Lokal

Plac Solidarności 1/3/5, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

PONYTALES to inicjatywa kolektywu Hush Hush Pony, która ma na celu przedstawienie słuchaczom interesujących i wartościowych twórców szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Dotychczas na naszych imprezach we wrocławskim Das Lokalu można było usłyszeć liveacty Daniela Drumza i Klavesa oraz sety Miko Czajkowskiego, Jonkpy, duetu Negativ i Dj’a Spoxa, za deckami wspierał nas również Boryn. Tym razem po raz pierwszy naszym gościem będzie zagraniczny artysta – na premierową odsłonę cyklu PONYTALES w nowym Das Lokalu przy Placu Solidarności zaprosiliśmy belgijskiego producenta i dj’a tworzącego pod pseudonimem LOCKED GROOVE, związanego z takimi wytwórniami jak m.in. HOTFLUSH czy TURBO RECORDINGS. Będzie to jego pierwszy występ w Polsce. Oprócz tego wspierać nas będą zdolni i młodzi ludzie z miasta Łodzi – Anthony Hopekins oraz Gastpari.

► LOCKED GROOVE (HOTFLUSH / TURBO RECORDINGS)

Tim Van de Meutter aka Locked Groove to pochodzący z Belgii producent, którego muzyczna pomysłowość zachwyciła samego szefa labelu Hotflush – Scubę, czego wynikiem było wydanie w tej wytwórni epki „Rooted” oraz użycie pochodzącego z niej numeru LG zatytułowanego „Drowning” w edycji słynnej serii DJ Kicks, za którą odpowiedzialny był właśnie Scuba. Od tego momentu kariera Belga nabrała rozpędu, wydawał on swoje utwory i remixy m.in. w Turbo Recordings – kanadyjskiej wytwórni prowadzonej przez Tigę, a także kolejne kolejne epki w Hotflush.

Brzmienia i rytmy, w obrębie których porusza się Locked Groove nie są jednoznacznie proste do sklasyfikowania. Jest to muzyka z pogranicza techno i klasycznego deep house’u, ale unikalne podejście producenta do wypracowania indywidualnego brzmienia zaowocowało stworzeniem własnego stylu, gdzie melancholijne staby mogą mieszać się z twardą, surową stopą wybijającą regularny rytm, a pojawiające się gdzieniegdzie wokale dodają przestrzeni i budują klimat utworów. Podobnie przedstawiają się sety artysty, podczas których miesza on ze sobą różne stylistyki, prowadząc jednak wyjątkowo spójną narrację.

http://soundcloud.com/lockedgrooves
http://www.facebook.com/lockedgroove
http://www.residentadvisor.net/dj/lockedgroove

Boiler Room:
http://www.youtube.com/watch?v=NAvOoxhcprE

► Anthony Hopekins & Gastpari (We Are Your Music Mate / MMD)

http://www.youtube.com/watch?v=r2tOSIMvFJ0
http://soundcloud.com/weareyourmusicmate/noisy-one-hangover-remedies-mmd-paulpm-floating
http://soundcloud.com/lineout/anthony-hopekins-kill-that-cat

► Hush Hush Pony (Moveltraxx / Reebok Classic Trax / Plug & Play Bookings)

http://soundcloud.com/hush-hush-pony
http://www.facebook.com/hhpony

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

PONYTALES with LOCKED GROOVE (HOTFLUSH / TURBO RECORDINGS) Wrocław

Męskie Granie 2019 | Wrocław

Sb, 03 sierpnia 2019
godz: 17:00

PONYTALES with LOCKED GROOVE (HOTFLUSH / TURBO RECORDINGS) Wrocław

Trance Champions

Sb, 10 sierpnia 2019
godz: 21:00

od 25 PLN
PONYTALES with LOCKED GROOVE (HOTFLUSH / TURBO RECORDINGS) Wrocław

New Model Army – Wrocław

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 79 PLN