„House Legend” – SEB FONTAINE + LINCOLN SIX ECHO + residents

Clubbing
Deep house House Tech House

Sobota, 31 stycznia 2015
godz: 21:00

Acid Club

Szewska 3a, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

„House Legend” – impreza na której będziecie mieli okazję bawić się do muzyki granej przez prawdziwą legendę house’u – Seb’a Fontaine’a oraz projektu Lincoln Six Echo! Dodatkowo noc ubarwią nasi rezydenci.

Krótkie bio Seb Fontaine:

Legenda house’u. W 1989 został rezydentem klubu Fridge w Londynie. Następnie kojarzony był z marką Cream, w tym nocach Cream w Amnesii na Ibizie. W 2000 roku na stałe zagościł w brytyjskim BBC Radio 1, współpracując również z wieloma rozgłośniami na Ibizie. Grał na każdym kontynencie, wydał wiele kompilacji, w tym Ministry of Sound oraz Cream i Creamfields. Obok Johna Digweeda, Paula Oakenfolda, czy Nicka Warrena, jest najbardziej wpływowym i rozpoznawalnym reprezentantem brytyjskiej sceny house/progressive. Jest odpowiedzialny za projekt REFLEKT, którego hit „Need To Feel Loved” (wydany w wytwórni Positiva) pojawia się po dziś dzień w setach DJ-ów z całego świata. Jako producent i DJ wydaje w najważniejszych labelach, takich jak Virgin Records, Global Underground czy Perfecto.

Krótkie bio Lincoln Six Echo:

Projekt house/tech-house, którego debiutanckie single pojawiły się w 2006 roku i zostały wydane nakładem prestiżowej wytwórni Plastic City – a to wszystko za namową Terry Lee Brown Jr.’a i The Timewriter’a, którzy zauroczyli się takimi produkcjami jak „The Park Plaza”, „Aeon”, czy „Nevada”. Utwory projektu pojawiały się na kompilacjach obok takich nazwisk jak: Dave Spoon, Jeff Bennett, Sebastien Leger, Zoo Brazil, Gui Boratto, Bioground, czy Soda Inc.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

„House Legend” – SEB FONTAINE + LINCOLN SIX ECHO + residents Wrocław

Festiwal: Uwaga Czesi!

Nd, 20 października 2019
godz: 16:00

„House Legend” – SEB FONTAINE + LINCOLN SIX ECHO + residents Wrocław

Madison McFerrin | Stary Klasztor | Wrocław

Śr, 23 października 2019
godz: 20:00