Godskitchen 2009 Polska

Clubbing

Sobota, 18 kwietnia 2009
godz: 21:00

Hala Stulecia

ul. Wystawowa 1, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Druga edycja Godskitchen odbędzie się już 18 kwietnia 2009 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

 

Tu znajdziecie wszystkie informacje i aktualizacje dotyczące tego wydarzenia:

 

____________________________________________________________________________


26 marzec 2009

 

Zostało już tylko 25 dni do drugiej edycji Godskitchen w Hali Stulecia we Wrocławiu. Poniżej podajemy oficjalny time-table GK 2009.

 

Uwaga! Bilety w cenie 106 zł dostępne będą tylko do piątku 27 marca lub do wyczerpania puli.

 

Kolejna pula biletów dostępna będzie w cenie 115 zł.
W bileterii FTB dostępne są jeszcze ostatnie sztuki biletów pakietowych Godskitchen + Global Gathering w cenie 200 zł. Bilety VIP Global Gathering dostępne będą od 3 kwietnia 2009.

 

Otwarcie bram: 19.00 bilety standard.
Otwarcie bram: 20.00 bilety VIP.


MAIN STAGE
 
19.15 – 20.00 Warm-up
20.00 – 21.00 Glasse     60 min
21.00  Oficjalne rozpoczęcie Godskitchen (INTRO)  
21.00 – 22.15 Arnej     75 min
22.15 – 23.30 John Dahlback    75 min
23.30 – 01.00 Eric Prydz     90 min
01.00 – 02.30 Markus Schulz     90 min
02.30 – 03.45 Menno de Jong   75 min
03.45 – 05.00 Mauro Picotto     75 min
05.00 – 06.00 Peter Pain    60 min

 

DELUXE STAGE
 
20.00 – 22.00 Peter Drum
22.00 – 23.30 Jacob
23.30 – 00.30 Glasse
00.30 – 02.30 Gregory
02.30 – 04.00 Maxx
04.00 – 05.00 Charlie

 

 

____________________________________________________________________________

 

12 marzec

 

NOWOCZESNY DESIGN SCENY NA GODSKITCHEN URBAN WAVE!

Godskitchen Urban Wave po raz kolejny zawita 18 kwietnia do Wrocławskiej Hali Stulecia aby po raz drugi zachwycić rzeszę fanów z Polski. Godskitchen World Tour to kolejna odsłona, która ukaże nam nowy wymiar sceny jakim będzie ogromny Cube nazywanym przez twórców „boom boxem” o wysokości ok 8 metrów oraz szerokości ok 16 metrów.

 

Agencja MSM Events informuje, że tego rodzaju unikatowa konstrukcja pojawi się w naszym kraju po raz pierwszy na evencie klubowym. Ponadto zaznaczamy, iż polska scena Godskitchen (zaraz po edycjach w Turcji oraz na Białorusi) zostanie nieco rozbudowana, aby jeszcze bardziej zaskoczyć polskich klubowiczów.

 

Głównym atutem sceny będzie cała masa świateł oraz wspaniałe efekty wizualne jednakże ze względu na efekty tegoroczna edycja Godskitchen odbędzie się bez udziału laserów. Co więcej wykorzystany zostanie przekaz multimedialny, który jak żaden inny sprawi wrażenie trójwymiarowości sceny! Poniżej umieszczamy linki, abyście sami mogli przekonać się o niepowtarzalnych możliwościach tej konstrukcji!

 

http://www.youtube.com/watch?v=2o4X71GH3Ik&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=b0tg5xLuW8A&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=CcbnEYRJO8Q

 

BILETY
Informuje, iż  dostępne są ostatnie bilety na Godskitchen Urban Wave z puli za 106 zł w bileterii ftb.pl. w sprzedaży znajdują się także bilety Golden Ticket i Deluxe!

 

_____________________________________________________________________________

 

04 MARZEC 2009

 

 

09 LUTY 2009

 

ERIC PRYDZ GŁÓWNĄ GWIAZDĄ GODSKITCHEN URBAN WAVE 2009!!!

Agencja MSM Events ma ogromną przyjemność ogłosić, że główną gwiazdą tegorocznego Godskitchen Urban Wave, odbywającego się 18-go Kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, będzie nikt inny jak światowy top DJ Eric Prydz!

 

Eric Prydz zaczynał swoją przygodę z muzyką w latach 80-tych XX wieku w szwedzkiej stolicy Sztokholmie. Jednak zanim zaczął tworzyć, trafił do poprawczaka za to, że „pożyczył” sobie szkolny keyboard. Pomimo tej przykrej przygody Eric utwierdził się jeszcze mocniej w swoich postanowieniach.

Prydz w swoich produkcjach łączy między innymi dźwięki wczesnej elektroniki, świetne wokale, a także muzykę swoich ulubieńców czyli Depeche Mode. Pierwszym większym sukcesem Eric’a był wydany 27 maja 2002 roku vinyl „EP1” wydany dla wytwórni Credence, na którym znalazły się takie utwory jak „Mr Jingles”, „Chasing It” oraz „On The Strip”. Niedługo potem wydał on dwa następne vinyle dla tej wytwórni „EP2” i „EP3”.

Informacje o jego umiejętnościach szybko się rozprzestrzeniły dzięki czemu Prydz stał się jednym z najbardziej pożądanych artystów na scenie house’owej na całym świecie. Eric wydawał między innymi w takich labelach jak Junior, Positiva i Ministry of Sound. W sierpniu 2004 roku wydał singiel „Call On Me”, który jest nową wersją utworu Thomas’a Bangalter’a i DJa Falcona. Wokal do tego utworu został zaczerpnięty z piosenki Steve’a Winwood’a „Valerie”.

Prydz wyrósł na międzynarodową gwiazdę a zaszłoroczny rok upłynął pod znakiem jego światowego hitu Pjanoo. Bez wątpienia, obecnie Szwed jest jednym z czołowych DJów i producentów house’owych na świecie.

Jesteśmy przekonani, że występ Prydz’a dodatkowo podniesie temperaturę tego kultowego eventu, którego prawdziwy klubowicz nie może przegapić!

Bilety:

Druga pula dostępna będzie w bileterii FTB od 23 Lutego godz. 21.00
Cena jeszcze nieznana, Agencja MSM Events ujawni ją do 16-go Lutego.

 


 

26 STYCZNIA 2009

 

Godskitchen Urban Wave 2009 – KONKURS NA WARM UP!!!

Miksujesz house i od dawna marzysz o tym by zaistnieć jako DJ? Chcesz poznać smak sławy i zagrać na jednej scenie ze światową czołówką? Chcesz grywać na dużych eventach? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „TAK” to jest to idealna szansa właśnie dla Ciebie!

Agencja MSM Events zaprasza wszystkich młodych DJ’ów grających house do udziału w niepowtarzalnym konkursie, który otworzy zwycięzcy drogę do sławy i zapewni niezapomniane emocje! Co trzeba zrobić, aby zakwalifikować się do konkursu i zagrać jako warm-up na Godskitchen Urban Wave 2009 18-go kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu oraz w namiocie House Arena na Global Gathering 2009 6-go czerwca w Poznaniu? Odpowiedź jest prosta! Zmiksuj 20 minutowego seta o jakości nie większej niż 128 kbps, załaduj na darmowy serwer (np. rapidshare czy sendspace) i, do niedzieli 15 marca 2009, podeślij nam linka na [email protected] wraz z krótką informacją o sobie.

Rozwiązanie konkursu w poniedziałek 30-go marca 2009 na stronie organizatora www.msmevents.com oraz na FTB.PL

UWAGA!
1. Oceniany będzie dobór utworów w secie, technika miksowania i ogólne wrażenie.
2. Preferowane będą sety zmiksowane na żywo, bez użycia programów komputerowych.
3. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zobowiązaniem się do przyjazdu 18-go kwietnia na Godskitchen Urban Wave 2009 w przypadku wygranej.

 


 

Polscy DJ’e na Godskitchen Urban Wave 2009:

Glasse (Łukasz Glasser)
„Wszystko zaczęło się dość stereotypowo”- opowiada Glasse o swoich początkach. Swoją karierę rozpoczął w 1996 roku. Zaledwie kilka miesięcy później zadebiutował przed półtora tysięczną publicznością w prestiżowym warszawskim klubie Planeta. Początkowo zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky, by następnie skierować się w stronę głębszych brzmień. Dziś graną przez niego muzykę określić można mianem tribal dirty house’u. Swą osobą zaszczycił najbardziej prestiżowe i największe imprezy organizowane w Polsce. Najczęściej można go usłyszeć w Warszawskej Piekarni, Poznańskim Eskulapie, Bydgoskim Sonobarze, Łódzkim Bagdad Cafe czy Gdyńskiej Mandragorze. Swoje umiejętności niejednokrotnie prezentował również za granicą gdzie jako pierwszy w historii zagrał w topowym londyńskim klubie The End w duecie z Futureshock. Od 2000 roku Glasse wraz z Bartkiem Winczewskim tworzą agencję djsko-eventową Import. Ponadto, prowadził audycję Lista Klubowa Starter, a ostatnio współtworzył Houserkę. Był on również gościem eventu Godskitchen Urban Wave 2008, który odbył się w listopadzie w warszawskim klubie M25.

Peter Pain (Piotr Wawrowski)

Muzyka towarzyszy mu od wczesnego dzieciństwa. Szkoła muzyczna otworzyła mu drzwi do świata muzyki poważnej, miłość do gitar zaprowadziła do rocka i bluesa, aż wreszcie zakochał się w elektronice, która stała się jego pasją trwającą do dziś. Ponieważ od zawsze w muzyce szuka tego nieokreślonego „czegoś” trudno identyfikować go z konkretnym stylem czy brzmieniem.

Od połowy lat 90-tych jako DJ i radiowiec stara się zarażać swoją pasją coraz szersze grono słuchaczy. Zawsze otwarty na ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia – dźwiękiem, obrazem, słowem, myślą. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, przekonany, że to dopiero początek i wiele jeszcze jest do odkrycia.

„Muzyka jest formą terapii rzeczywistości. Ucieczką od codzienności, ulotną i niepowtarzalną przygodą. Nie musisz czuć ani rozumieć tego co ja – ale jeżeli coś „drgnie” ci w sercu – to fajnie.”

www.peterpain.info

Pierwsza limitowana pula 2000 biletów w cenie 95PLN wyłącznie w bileterii FTB.PL 26-go stycznia o godzinie 21:00

Maksymalna ilość zamówionych biletów z jednego konta to 5 sztuk.

Druga pula biletów w sprzedaży od 23-go lutego o godzinie 21:00 – cena jeszcze nieznana.

Bilety Deluxe oraz Golden Ticket w sprzedaży od 23-go lutego o godzinie 21:00.

 19 STYCZNIA 2009

 

Mauro Picotto i Arney kolejnymi gwiazdami Godskitchen Urban Wave 2009!!!

Agencja MSM Events ma przyjemność ogłosić, że kolejnymi gwiazdami Godskitchen Urban Wave 2009, odbywającego się 18 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu, będą sławni na arenie międzynarodowej DJ’e: Mauro Picotto oraz Arney!

Znany włoski DJ Mauro Picotto, który zdobył rozgłos dzięki hitom: „Komodo”, „Iguana” czy „Pulsar”, jest także jednym z najlepszych światowych producentów muzycznych. Współpracował on, między innymi, z Mario Piu, przy takich utworach jak: „Spectra”, „Imperiale” czy „Arabian Pleasure”, oraz z twórcą muzycznych nocy Meganite odbywających się niemal na każdym kontynencie (Ameryka, Europa, Azja) i gromadzących setki tysięcy klubowiczów.

Mauro Picotto urodził się w miasteczku niedaleko Turynu, a muzyczną pasję miał we krwi od zawsze. Jego kariera rozpoczęła się, gdy po wygranej w telewizyjnym konkursie talentów jego drogi skrzyżowały się z Danielem Devoli, który promował wówczas singiel „Ride On Time”. Od tego momentu Picotto postanowił w stu procentach poświęcić się muzyce. Jego debiutancki singiel „We Gonna Get” szybko zdobył serca europejskiej publiki i do dziś wywołuje euforię wśród klubowiczów z całego świata!

Ogromna muzyczna pasja oraz regularne eksperymenty z dźwiękami wkrótce sprawiły, że nazwisko Mauro Picotto zaczęło wzbudzać wielkie poruszenie w każdej części globu, o czym świadczy również niebywałe zainteresowanie uczestników Love Parade 2000.
Obecnie jest on także szefem znanej wytwórni płytowej BXR, która w 2000 roku otrzymała prestiżową nagrodę podczas gali German Dance Awards, w kategorii najlepszej niezależnej wytwórni płytowej. Sam Mauro był wówczas nominowany w 5 kategoriach, i otrzymał nagrodę w kategorii Best Radio Hit. Ponadto, jest on również zwycięzcą 2FM Irish Dance Music Awards w kategorii Best International DJ oraz M8 DJ Awards 2006 w kategorii Best DJ Techno.

Debiutancki krążek Picotto, pod nazwą „The Album” ukazał się w 2001 roku. W kolejnych latach pracował on przy remix’ach hitów najlepszych światowych artystów, takich jak: Freddie Mercury, U2, Pet Shop Boys czy Jimmy Somerville, a także zmienił styl, kierując się bardziej w kierunku techno.

W 2004 roku zainicjował na Ibizie event Meganite, który stał się wkrótce jednym z największych światowych wydarzeń muzycznych. Dwa lata później Picotto wydał swój kolejny album, pod nazwą „Superclub”.
Kanadyjczyk Arney, jest jednym z niewielu utalentowanych producentów, który nie tylko zna się na bitach, lecz szczyci się również niepowtarzalnym brzmieniem. Jeśli pominąć liczne oznaki jego muzycznej schizofrenii, zaskakującym jest jak dobrze potrafi on przetransformować swoje hity w zupełnie nową „bit-piękność”.

Kariera Arnej’a nabrała rozpędu dzięki utworom takim jak: ’Rendezvous’, ‘The Ones That Get Away’, ‘The Return’ oraz ‘They Always Come Back’, a także dzięki wsparciu światowej elity DJ’ów, do których zaliczają się: Armin van Buuren, Tiësto, Ferry Corsten, Judge Jules, Pete Tong, David Guetta oraz Paul Oakenfold. Ponadto, Arney został uznany przez Armina van Buurena ulubionym producentem 2008 roku, oraz otrzymał nominację do nagrody Best New Face 2008 podczas Trance Awards. Było to na pewno podyktowane faktem, iż w tym właśnie roku wydał on imponującą liczbę 10-ciu singli, oraz mix’y ikon trance’u, nie pomijając: Armina van Buurena, The Thrillseekers oraz Push aka M.I.K.E, którzy w głównej mierze przyczynili się do błyskawicznego rozwoju artystycznego Arney’a.

Na rok 2009, Arney przygotowuje się pełną parą. Jego utwór ‘Strangers We’ve Become’, we współpracy z Josie and Jaren, jest również pierwszym singlem z nowego albumu, którego wydanie jest planowane na ten rok. Ponadto, jest on w trakcie pracy nad muzyką do znanej gry wideo. Wszystkie te działania  utrzymują nas w przekonaniu, że w 2009 roku poczyni on na pewno kolejne znaczące kroki w swej imponującej karierze.

W drugiej połowie Lutego, Agencja MSM Events ogłosi szóstą główną zagraniczną gwiazdę Godskitchen Urban Wave 2009 oraz dwa nazwiska polskie.

Jesteśmy pewni, że sety tych dwóch DJ’ów, znanych i podziwianych na całym globie, podczas Godskitchen Urban Wave, uświetni event i wprowadzi wszystkich uczestników w nieprzerwany trans muzyczny!
26-go Stycznia odbędzie się sprzedaż pierwszej limitowanej puli biletów o godz. 21:00 na FTB.PL !

 

 


 

 

08 STYCZNIA 2009

 

MARKUS SCHULZ i MENNO DE JONG kolejnymi gwiazdami II edycji Godskitchen!

Agencja MSM Events z przyjemnością ogłasza, że kolejnymi gwiazdami międzynarodowego eventu, rodem z Wielkiej Brytanii, Godskitchen, odbywającego się 18 kwietnia 2009 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu, będą światowej DJeje klasy Markus Schulz i Menno De Jong!

Markus Schulz to DJ pochodzenia amerykańskiego, urodzony w Niemczech, który przez dłuższy czas mieszkał w Londynie. Według Markusa to właśnie stamtąd czerpał on najwięcej inspiracji muzycznych, na których podstawie, po latach zdobywania doświadczenia i eksperymentowania z dźwiękami, ukształtował się jego ostateczny, dziś już charakterystyczny, „Schulz sound”.

Oszałamiające możliwości tego artysty możemy podziwiać w pełnej okazałości np. w porywającej interpretacji „Breathe” Telepopmusik. Praktycznie od zawsze, jednym z największych marzeń DJ’a było zwiedzenie całego globu, które dotychczas z powodzeniem realizuje. Już w 2006 roku dotarł on w najdalsze zakątki naszej planety, z Australii do Rosji, potem Chiny oraz Trynidad.

Kariera Markusa Schulza nabrała rozpędu, czego dowodem jest fakt, iż jego występy nie ograniczają się do rodzinnego Miami. Był on również rezydentem klubu Amnesia, „Tomorrowland” w Belgii, „The Two Tribes” w Australii, „Mysteryland „ i „Trance Energy” w Holandii, „Distant Heat” w Jordanii, „Nature One” w Niemczech, również w Kuala Lumpur, Rumunii, Meksyku, Finlandii, Bostonie, UK, Szwecji, Węgrzech, Los Angeles, New York Czechach, Słowacji, itd. Odwiedził on również Polskę, grając podczas Independance 2005 w Szczecinie oraz RMI Trance Xplosion 2007 w Poznaniu. Kolejnym dowodem pasma sukcesów Schulza jest uplasowanie się na 19-stym miejscu prestiżowego plebiscytu Top 100 DJ Mag 2006.

Ponadto, artysta zdobył rozgłos dzięki emisji jego znakomitych setów w radiowym show „Global DJ Broadcast”, które w każdy weekend dostępne jest na ponad 30 stacjach na całym świecie, a program „Ibiza Summer Special”, własnego autorstwa, zadebiutował w 2006 roku. Ideą jego audycji było „przyniesienie” Ibizy tym, którzy nie mogą się tam znaleźć sprawiając na słuchaczach niesamowite wrażenie jakby znajdowali się oni w centrum imprezy na wyspie. Wpadł on również na doskonały pomysł, aby co tydzień pojawiła się na antenie DJ’ska gwiazda z Balearów. Idea spodobała się stacjom na całym świecie i postanowiły one nadawać audycję na własnych falach. Kolejnym sukcesem Markusa było wydanie kompilacji „Ibiza 06”, zawierającej mix’y z tego właśnie zakątka Ziemi. Było to podyktowane jego świadomością, co do wyjątkowości dźwięków pochodzących z najbardziej imprezowej wyspy świata.

Kariera młodego Menno de Jonga (1984) rozpoczęła się od wyprodukowanego przez niego singla Guanxi, który błyskawicznie przypadł do gustu dj’om światowej klasy, takim jak: Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Above & Beyond, John Askew, Agnelli & Nelson czy John  00 Flemming.

To właśnie dzięki swojej melodyjnej i trance’owej nucie zdołał zyskać sobie przychylność czołowych DJ-ów świata i to właśnie w ich setach de Jong był lansowany na wschodzącą gwiazdę! Dzięki internetowej dystrybucji tego singla (Anjunabeats) stał się on bardzo popularny. Nic więc dziwnego, że jego Guanxi, a także późniejsza Tundra, stały się często granymi utworami w A State of Trance Armina Van Buurena.
Zresztą zarówno Tundra, jak i remix utworu So Serena Marka Ottena znalazły się w 2005 Year Megamixie van Buurena. Menno de Jong pres. Halcyon – Watermark, a także Myth – Millionfold otworzyły mu kolejny rozdział w karierze. To jego zaczęto remixować i tak pierwszym został Markus Schulz, którego wersja Millionfold znalazła się na 32 numerze DJ Mag.

Te wszystkie sukcesy umożliwiły mu dwie rzeczy. Po pierwszy zaprzyjaźnił się z Jonasem Steurem (Estuera), z którym współpracuje przy Intuition Recordings, a także z którym prowadzi własne, cykliczne sety w Intuition Radio. Po drugie występował gościnnie na antenach najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych stacjach trance’owych tego globu z których Ministry of Sound i BBC Radio 1 Esstential Mix to największe typy.

Prawdziwy przełom w karierze Menno de Jonga nastąpił w 2005 roku. Wraz ze wspomnianym Jonasem Steurem, a także Paulem Moelandsem (znanym bardziej jako Re:Locate) założył Intuition Recordings, którego pierwszym wydawnictwem był singiel Steura: Castamara / Silent Waves. Obydwa są często grane przez największych DJ-ów świata takich jak Tiesto, czy Armin.

Nie samą wytwórnią jednak człowiek żyje i tak Intuition Recordings podpisało kontrakt z ETN.fm oraz DI.fm gdzie regularnie prezentuje swoje sety. Wzrastająca z miesiąca na miesiąc popularność pozwoliła młodemu holendrowi wyrwać się ze swojego kraju i rozpocząć karierę światową. Do wielkich sukcesów należą występy w Stanach Zjednoczonych, a w szczególności w Waszyngtonie i Los Angeles). Bardzo dużą popularność przyniosły mu też koncerty w Kanadzie, a także w Europie – największe kluby w Niemczech, Szwecji, czy Hiszpanii i Francji to tylko fundamenty wielkiej kariery, która nieoczekiwanie otworzyła się przed Menno.

Jesteśmy pewni, że obecność Markusa i Menno podczas Godskitchen 2009, będzie dla wielu klubowiczów jednym z głównych powodów, aby nie przeoczyć tego prestiżowego eventu!
26-go Stycznia odbędzie się sprzedaż pierwszej limitowanej puli biletów o godz. 21:00 na FTB.PL !

 


 

12 GRUDNIA 2008

 

Agencja MSM EVENTS z ogromną przyjemnością informuje wszystkich klubowiczów, że w nadchodzącym wielkimi krokami 2009 roku, czeka nas kolejna edycja kultowego i znanego na całym świecie eventu Godskitchen!

5 kwietnia 2008 roku odbyła się pierwsza halowa edycja międzynarodowej marki Godskitchen, która okazała się ogromnym sukcesem. We Wrocławiu wystąpiły takie znakomitości sceny klubowej jak: Daniel Kandi, Marcus Schossow, Dubfire (Deep Dish), Fedde Le Grand, Above & Beyond, Sander Van Doorn i Marcel Woods!

 

ZOBACZ FOTKI Z PIERWSZEJ EDYCJI GODSKITCHEN W POLSCE!!

 

Pierwszy event pod marką Godskitchen zorganizowany został w Wielkiej Brytanii w klubie Junction Nightclub w Cambridge. Impreza była ogromnym sukcesem i zapowiedzią kolejnych organizowanych w całej Anglii. Po przyjeździe do Australii w 1993 roku z misją promowania legendarnych imprez rave Fantasia, Chris i Tyron zadecydowali, że są już gotowi aby promować markę Godskitchen. W maju 1996 roku pod nazwą Godskitchen organizowano już cotygodniowe imprezy w Northampton, na które bilety wyprzedawano jeszcze przed datą eventu. Wymogło to na pomysłodawcach organizowanie tego projektu również w innych brytyjskich miastach. Niedługo po swojej premierze impreza pod marką Godskitchen gromadziła pełną widownię (1500 osób) w Planet – brytyjskim klubie w Coventry – w każdy piątek.

 

 

Kolejnym miejscem, gdzie organizowano event Godskitchen, jako cotygodniową imprezę był klub Sanctuary w Birmingham. I w tym miejscu organizatorom udawało się zawsze wypełnić klub po brzegi. W 1999 roku event Godskitchen pojawił się w legendarnym klubie Amnesia na Ibizie gromadząc w każdą czwartkową noc 5 500 klubowiczów. Godskitchen kwitła na białej wyspie przez kolejne 3 sezony, by latem 2002 roku przenieść się do Klubu Eden w San Antonio.

W międzyczasie w Birmingham ranga projektu Godskitchen rosła. Stąd powstał pomysł na założenie własnego klubu pod tą samą nazwą, którego drzwi otwarto jesienią 2000 roku. W noc otwarcia do klubu przybyło ponad 20 000 ludzi..

Podczas kwietniowej, II już edycji jednego z największych halowych eventów, możemy się spodziewać ogromnej  ilości atrakcji, które razem z fantastyczną oprawą muzyczną i świetlną dostarczą wszystkim klubowiczom niezapomnianych wrażeń i doznań !!

Kto wystąpi w tym roku? Jeszcze nie wiadomo, prace nad line-upem już się rozpoczęły-wkrótce zdradzimy więcej szczegółów…

 

źródło: materiały promoSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Godskitchen 2009 Polska Wrocław

Ciało: Nur Jaber [6h set]

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00

Godskitchen 2009 Polska Wrocław

Aurōra pres. Megatech live

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00

Godskitchen 2009 Polska Wrocław

Ciało żywe

Sb, 29 lutego 2020
godz: 23:00

Godskitchen 2009 Polska Wrocław

Maria Peszek // Wrocław

Pt, 06 marca 2020
godz: 19:00

Godskitchen 2009 Polska Wrocław

Molchat Doma – Wrocław

Sb, 07 marca 2020
godz: 20:00

od 45 PLN