City Sounds: THE HERBALISER

Koncerty
City Sounds: THE HERBALISER

Sobota, 13 kwietnia 2019
godz: 20:00

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

The Herbaliser zagra we Wrocławiu!

City Sounds zaprasza na koncert brytyjskiego zespołu The Herbaliser! Czołowi przedstawiciele legendarnej wytwórni Ninja Tune wystąpią 13 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze

The Herbaliser – innowatorski duet jazzowo hip-hopowy, który powstał na początku lat 90-tych. Założycielami zespołu byli basista zespołu Propheteers – Jake Wherry oraz Ollie Teeba znany jako DJ i producent . W swojej twórczości łączą zgrabnie hip-hopowe beaty z gustownymi jazzowymi i funkowymi samplami, a nawet stylowym rapem. Autorzy muzyki filmowej do kultowego filmu „Snatch / Przekręt” jak również do gier Sony Playstation. Po wydaniu w 1995 roku debiutanckiego albumu Remedies szybko stali się znaczącymi postaciami na brytyjskiej scenie muzycznej. Początkowo skupieni na brzmieniach syntetycznych, z czasem odeszli w stronę brzmień żywych instrumentów czego uwieńczeniem był album „Something Wicked This Way Comes” z 2002 roku, gdzie żywa muzyka przeważa nad elektroniczną. Z biegiem czasu duet Herbaliser rozrósł się do kilkunastoosobowego zespołu muzyków grających na żywo, stając się nie tylko największą gwiazdą wytwórni Ninja Tune, ale również znakiem jakości i jej żywą wizytówką! The Herbaliser powraca z albumem ‚Bring Out The Sound” wydanym w marcu 2018 roku. Album został krytycznie pochwalony na tle każdego z siedmiu albumów studyjnych zespołu. The Herbaliser ponownie ustanowili unikalny głos w brytyjskiej muzyce hip-hopowej połączonej z elementami psychodelii. Zespół na żywo wkroczy do akcji, prezentując „Bring Out” The Sound „, album który wprowadza odbiorców do nowego, ale nie zupełnie nieznanego świata dźwięków The Herbaliser.


City Sounds: THE HERBALISER13 kwietnia 2019
Stary Klasztor

eventim.pl
70 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

City Sounds: THE HERBALISER Wrocław

Męskie Granie 2019 | Wrocław

Sb, 03 sierpnia 2019
godz: 17:00

City Sounds: THE HERBALISER Wrocław

Trance Champions

Sb, 10 sierpnia 2019
godz: 21:00

od 25 PLN
City Sounds: THE HERBALISER Wrocław

New Model Army – Wrocław

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 79 PLN
City Sounds: THE HERBALISER Wrocław

Madison McFerrin | Stary Klasztor | Wrocław

Śr, 23 października 2019
godz: 20:00

City Sounds: THE HERBALISER Wrocław

Hala Stulecia: Boris Brejcha

Pt, 25 października 2019
godz: 18:00

od 129 PLN