Burn Studios – Pets Recordings pres. 10 years of Get Physical with M.A.N.D.Y. & Catz’n Dogz

Clubbing
Breaks Chill out Deep house Drum n Bass Dubstep Electronic House Nu Disco Tech House Techno

Sobota, 15 września 2012
godz: 21:00

Times Event Center

ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

C&C BOOKINGS & LOG:IN KLUB pres.

BURN STUDIOS – PETS RECORDINGS PRES. 10 YEARS OF GET PHYSICAL WITH M.A.N.D.Y. & CATZ N`DOGZ

LINE UP:
MAIN STAGE / PETS REC STAGE (Patio)
M.A.N.D.Y. (Philipp) (Get physical)
http://www.physical-music.com/artists/1/M.A.N.D.Y.
http://www.physical-music.com/
CATZ N’ DOGZ (Pets rec. / Get physical)
http://pets-recordings.com/
http://www.physical-music.com/
SLG (Pets rec.) live
http://pets-recordings.com/
SUPRA1 (Pets rec.)
ELECTRONIC / CHILL-OUT STAGE (Sky Bar)

ELECTRIC WHISPERS live
HARRISON CHORD live
DOT DOT live
D`N`B STAGE (Superior club)

SUBWENA (MacBeat, DT, Brav)
SPD CREW (M.Builder & Saltea)
MC SHOT:1
VISUALS: vj Emiko
VIDEO & FOTO: Brat Mat
WYSTAWCY:

– Europejska Stolica Kultury – Wrocław 2016
– Dj Shop
– Zupashop
– Avan Art Festival
– City Sounds

– skateshop Polska marka
– FLY Bermuda Berlin


+ after party od 7.00 (Sky bar)
AFTER PARTY / BURN STUDIOS – PETS RECORDINGS PRES. 10 YEARS OF GET PHYSICAL
Nie jesteśmy w stanie przewidzieć o której skończy się główna impreza, wiemy jedno – nikt nie wygoni Was do domów! Od godziny 7.00 na dachu budynku Times Event Center (Sky Bar) zaczynamy after party!
Przewidujemy catering, będzie można zakupić i zjeść ciepłą, smaczną jajecznicę, wypić kubek gorącej kawy etc… W zanadrzu mamy jeszcze kilka innych atrakcji zarówno dla waszych uszu jak i podniebienia!
——————————————————–
LINE UP:
– Dropski (Wrocław)


Procedura przedsprzedaży biletów:
Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty. Celem zakupu biletów, stosowną kwotę (zależnie od ilości osób za które płacimy i terminu zakupu biletów) należy przelać na rachunek bankowy:
10 2490 0005 0000 4000 5482 5425
Alior Bank SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300
W tytule przelewu należy podać swój adres mailowy (celem ewentualnego kontaktu) oraz imiona i nazwiska wszystkich osób za które dokonywana jest płatność. Przelewy bez tych danych będą zwracane na rachunek nadawcy. Nazwiska wszystkich osób które zakupią bilety w przedsprzedaży, zostaną wpisane na listę gości. Po okazaniu dokumentu tożsamości przy wejściu, osoby te zostaną wpuszczone na teren imprezy.
Wszelkie pytania dotyczące przedsprzedaży, prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

M.A.N.D.Y. (Get Physical / Berlin)
Patrick Bodmer razem z Philipp’em Jung’em współtworzy duet M.A.N.D.Y. We dwójkę, wraz z projektem Booka Shade, współpracują już od ponad 10 lat, ale samo M.A.N.D.Y narodziło się w 2001 roku! Wkrótce, w wyniku kooperacji z Thomasem Koch’em (DJ T) powstała wytwórnia GetPhysical, która odniosła olbrzymi sukces zarówno komercyjny jak i artystyczny!
Płyty ukazujące się na Get Physical sprzedają się ‚na pniu’ a grane są praktycznie przez wszystkich dj’ow naszego globu! Pete Tong dwukrotnie uznał jedna z wczesnych produkcji M.A.N.D.Y ‚Tonite’ jako ‚Essential Tune’ swojego show w BBC Radio1.
Od tego czasu duet nie próżnował – niezliczona ilość remix’ow, własne produkcje i występy w liczących się klubach Londynu, Paryża, Barcelony, Genewy. Regularnie grywają tez podczas na Ibizie! Obok Tiefschwarza, Tobi Neuman’a, Ricardo Villalobos’a i Dj T są zaliczani do grupy najlepszych producentów tzw. „nowej niemieckiej elektroniki”.
CATZ N`DOGZ (Get physical / Pets rec / Berlin/Szczecin)
Catz‘n Dogz to drugi, bardziej house’owy projekt dwójki szczecińskich didżejów i producentów – Grzegorza Demiańczuka (aka Greg) oraz Wojciecha Tarańczuka (aka Voitek) znanych również jako 3 Channels. Ich preferowany gatunek to, tak zwana, nowoczesna mieszanka muzyki tanecznej. Duet organizuje przeróżne małe imprezy, gdzie grają Disco lub Deep-House w Berlinie i Szczecinie oraz na wielkich festiwalach i eventach, gdzie grają Tech-House oraz Techno. Mają na swoim koncie występy w takich międzynarodowych klubach jak: Fabric, Panorama Bar, Watergate, Studio 80 oraz wielu innych.
Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Tarańczuk poznali się w 2003 roku. Mieli okazję grywać w tym samym szczecińskim radiu ABC. Poza radiem zajmowali się organizowaniem cyklicznych imprez zwanych Electronic House w klubie Mezzoforte. Po założeniu zespołu wydali swoją pierwszą płytę w 2005 roku. Dziś ich single znane są na całym świecie, a wielu światowej sławy artystów zamieszcza je w swoich setach.
Przełomem w ich karierze przyniósł im remix utworu „Who’s afraid of Detroit”, po którym zostali zauważeni przez samego Claude’a VonStroke’a, który zaproponował im miejsce wśród artystów swojej wytwórni Dirtybird. Do tej pory wydali 2 albumy: w 2008 roku „Stars Of Zoo”, a w 2010 – „Espace From Zoo”.
SLG (Pets rec / Łódź)
SLG (Łukasz Seliga) to łódzki muzyk i producent. W chwili obecnej niewątpliwie jednym z czołowych minimal-tech-housowych live performerów w Polsce. Wypracował swój charakterystyczny styl łączący swobodnie surowość minimal techno z żywym, funkowym groovem i inspiracjami estetyką Glitch/IDM. Stara się unikać monotonii i zaskakiwać, zachowując przy tym konsekwentnie własne, rozpoznawalne brzmienie, także w jego produkcjach i występach nie ma miejsca na nudę, a można odnaleźć całą gamę różnorodnych nastrojów. Wydał wspólnie z 3 Channels Epkę „Split EP”. Debiutancką solową płytę „Quarter Past Eleven” recenzenci okrzyknęli „ekscytująco świeżą interpretacją głębokiego minimal-house”, niemiecki magazyn Groove umieścił ją na 21 pozycji swej prestiżowej listy Top 50, znalazła się też w wielu DJ chart’ach. W znanej wytwórni Trapez z Kolonii wydał Epki „Nine Hours” oraz „Caffeine” – dzięki tym płytom zdobywa coraz większą reputację na europejskiej scenie techno. Owocuje to coraz częstszymi występami w najlepszych europejskich klubach takich jak m.in. Flex w Wiedniu, londyński T-Bar, Watergate w Berlinie, czy – poza Europą – w Colors Studio w Tokyo.
SUPRA1 (Pets Rec / Trouble&Bass)
Thomas Wirski – DJ i producent, wraz z Tomaszem Urbanowiczem współtworzący od 2009 roku duet Supra1. ‚Ghoster’ autorstwa Supra1 to jedyny polski utwór jaki kiedykolwiek został zaprezentowany w legendarnym programie BBC Experimental pod kuratelą Mary Anne Hobbs, a wydany nakładem londyńskiego Fabric otwierał mix FabricLive 53. Ich muzykę grali Basement Jaxx, Diplo i Benga. 24-latek związany z labelami Trouble&Bass i Pets Recordings grywał z plejadą gwiazd muzyki klubowej: z Katy B i DJ Zincem w Londynie, Brenmarem i Brodinskim w Miami czy Kingdomem i Drop The Limem w Nowym Jorku. W październiku miał zaszczyt otwierać noc Techno Rebels na tegorocznej edycji festiwalu Unsound – Future Shock w krakowskiej Łaźni Nowej.Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Burn Studios – Pets Recordings pres. 10 years of Get Physical with M.A.N.D.Y. & Catz’n Dogz Wrocław

Męskie Granie 2019 | Wrocław

Sb, 03 sierpnia 2019
godz: 17:00

Burn Studios – Pets Recordings pres. 10 years of Get Physical with M.A.N.D.Y. & Catz’n Dogz Wrocław

Trance Champions

Sb, 10 sierpnia 2019
godz: 21:00

od 25 PLN
Burn Studios – Pets Recordings pres. 10 years of Get Physical with M.A.N.D.Y. & Catz’n Dogz Wrocław

New Model Army – Wrocław

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 79 PLN