Worakls live @ From France with love

Koncerty
Worakls live @ From France with love

Sobota, 11 marca 2023
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

‘‘Mixing in two worlds, classical and electronic, past and present. But I was wrong, it’s not an end in itself, but rather a new beginning’’
Worakls

Cofamy czas. Jest dobre kilka lat temu, przeglądamy sobie internet w poszukiwaniu muzyki i trafiamy (z jakiegoś kolejnego polecenia) na youtubie na live. Ten live wgniata nas w fotel, zapiera dech w piersiach i generalnie nie pozwala nam oderwać wzroku (i słuchu). Wow! – to jedyne, co możemy powiedzieć po przesłuchaniu tego niespodziewanego widowiska.

W tym czasie jeszcze nie marzymy nawet o bookingu tej klasy.
I wreszcie, mija kilka lat… i…

Drodzy Państwo, BE Kolektiv, wraca z cyklem “From… with love” i po raz kolejny zaprasza Was na wycieczkę . Tym razem celem podróży jest Francja i… WORAKLS, który grywając od 10 lat, nie dość, że dotarł do czołówki producentów muzyki elektronicznej to jeszcze wykonał wielką pracę w przeniesieniu jej z klubów na sale koncertowe (i filharmonie) oraz w uczynieniu z elektroniki widowiska nie tylko tanecznego.

Wykształcony w rodzinie muzyków kompozytor, który gra na pianinie od 3. roku życia, po wielu latach studiowania muzyki poważnej zakochał się w elektronicznej. Zaowocowało to cudownymi projektami łączącymi te dwa światy – wśród nich jest choćby projekt “Orchestra”, nagrany przez najbardziej rozpoznawalnych kozaków audiowizualnych streamów, Cercle: https://www.youtube.com/watch?v=QRQwZDWz1Pw&t=2065s&ab_channel=Cercle

…WOW.

W pociągu z nami jadą niezapomniani współ podróżnicy – Enigmatic, którego fanom naszych imprez przedstawiać nie trzeba oraz prezentujący unikatowe brzmienie warszawiak, Weikum. Do tego dojdzie jeszcze kilku towarzyszy, których ogłosimy w niedługim czasie
Gotowi na melanż ? BO MY NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ!

Line up:

Worakls live

 

www.facebook.com/worakls

 

Enigmatic

 

www.facebook.com/EnigmaticMusic

 

Weikum

 

www.facebook.com/weikumofficial

 

&MORE

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Worakls live @ From France with love | 11 marca 2023 Sobota, Transformator

Biletomat.pl
70 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Worakls live @ From France with love Wrocław

MORD 10 Years x Ciało

Pt, 31 marca 2023
godz: 23:00

Worakls live @ From France with love Wrocław

ETERNAL RAVE | RBX

Pt, 31 marca 2023
godz: 22:00

Worakls live @ From France with love Wrocław

MIASTO KOBIET

Pt, 31 marca 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →