Winyl Market Vol. 5

Clubbing
Electronic

Sobota, 14 marca 2015
godz: 14:00

Miłość

Kredytowa 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Informacja prasowa 09.03.2015:

W najbliższy weekend w klubokawiarni Miłość przy ulicy Kredytowej 9 w Warszawie odbędzie się piąta edycja Winyl Marketu, najważniejszej imprezy w Polsce poświęconej płytom winylowym. 

Winyl Market jest wydarzeniem dla osób, które chcą kupić, sprzedać lub wymienić swoje płyty winylowe. Wśród wystawców znajdą się: Antykwariat Tamka, Antykwariat Grochowski , Asfalt Records, Cyman Records, Good Lovin Music, Grubanuta SOPOT i Warszawa, Hey Joe, Muzyka Miasta, Polskie Nagrania sp. z o.o., Płyty Gramofonowe, SideOne, slipmaty.pl, Urban Bomb Shop, Vinyl Tamka, Vintage Soundglasses, Vinyl Pusher. Pojawią się także sprzedawcy z Wolumenu i Hybryd oraz prywatni kolekcjonerzy. 

Targi rozpoczynają się w sobotę 14 marca o godzinie 14.00. W trakcie trwania marketu przewidziane są showcasy i sety djskie, grane tylko i wyłącznie z płyt winylowych. W ciągu dnia zagrają: Piotr Pytkowski – asfaltshop.pl, Radekk – Cyman Records, Qbs – dype, Gofer – Płyty Gramofonowe, Niko & Funky Boar – Rebel Scream, WWW & Wojtek – SideOne, Grobel & Matat Professionals – S1 Warsaw.

Po 21.00 rozpocznie się część imprezowa, podczas której zagrają: Artur 8 – KING of KONG, Chłopak Z Sąsiedztwa – The Very Polish Cut Outs / WOSK Poznań , RiskY & Dook – Keep on searchin’. Udział i wystawienie się z płytami są zupełnie bezpłatne. Wejście na imprezę nocną – 10 zł. 

Piąta edycja jest zupełnie wyjątkowa, ponieważ udało mi się namówić do współpracy sklepy płytowe i wystawców, którzy jeszcze u nas nie gościli. Odbywa się w miejscu wyjątkowym, jakim bez wątpienia jest klubokawiarnia Miłość, położona w samym centrum miasta. Z dnia na dzień dostaję nowe zapytania: „czy można jeszcze się wystawić z płytami”? Pojawią się sprzedawcy z innych miast tak jak Cyman Records z Gdańska czy Gruba Nuta z Sopotu, która swoje siły na wspólnym stoisku połączy z filią Warszawską, czy Vintage Soundglasses z Lublina. Podobnie jest ze składem djskim, który z każdą edycją staramy się zmieniać. Przed nami także część wieczorna imprezy, więc muzykę graną z płyt winylowych będziemy słyszeć przez całą długość trwania eventu – mówi Maciej Kopeć, organizator Winyl Marketu.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Winyl Market Vol. 5 Warszawa

Open Decks by Kubiński & BEXA.

Śr, 26 lutego 2020
godz: 17:00

Winyl Market Vol. 5 Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22