The Very Polish Cut Outs | SPATiF

Clubbing
The Very Polish Cut Outs | SPATiF

Piątek, 15 marca 2024
godz: 22:00

Klub SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po niezwykłej i niesamowitej urodzinowej imprezie labelu, która odbyła się w październiku zeszłego roku, i na której pojawiło się ponad 600 (!!!) osób- wracamy do SPATiFu, by (oby) przeżyć to jeszcze raz!
Zagrają
Zambon
Bisti
Karol Aleksander
Polotronic

Wejście: 30PLN
——————————————————————
Od ponad 13 lat label THE VERY POLISH CUT-OUTS, niestrudzenie i z sukcesem prowadzony przez Zambona, wydobywa i promuje muzyczne perły wygrzebane z przepastnych archiwów polskiej muzyki rozrywkowej. Robi to w większości poprzez nadawanie im nowego kontekstu, stosując studyjne manipulacje w postaci tzw. editów i remixów. W ten sposób dostosowuje je również do potrzeb współczesnych didżejskich setów oraz wymagań nowoczesnego słuchacza.
Wytwórnia, która powstała z czysto didżejskich pobudek, aby wydawać edity zapomnianych lub mniej znanych polskich utworów, przez ostatnie lata ewoluowała w pełnowymiarowy label, który przyczynił się do wzrostu zainteresowania rodzimą muzyką w kraju jak i zagranicą. Warto wspomnieć tu o takich krążkach jak choćby wydany przez The Very Polish Cut-Outs w 2020 roku archiwalny album „Dotyk” Renaty Lewandowskiej, kompilacja „Echo wielkiej płyty”, zawierająca nigdy wcześniej niewydane polskie kompozycje z muzyką elektroniczną z lat 80, czy też entuzjastycznie przyjęte albumy artysty kryjącego się pod pseudonimem Pejzaż. Przez ponad 13 lat działalności label wypromował również wielu nowych utalentowanych krajowych producentów i didżejów, takich jak wyżej wspomniany Pejzaż, duet Holiday80, Karol Aleksander, DJ Duch, Bisti, Dyyune, Old Spice czy też nieistniejący już duet Ptaki.
Sety dj-skie grane przez Zambona oraz związanych z labelem didżejów i producentów pod szyldem The Very Polish Cut-Outs, obfitują w nieoczywistą selekcję polskiej i wschodnioeuropejskiej muzyki. Muzyki, na którą składają się przykurzone oryginalne nagrania z minionych lat, wszelakiej maści edity i remixy z przepastnego katalogu wytwórni (i nie tylko) oraz współczesna muzyka taneczna disco i house, produkowana przez rodzimych twórców. Ta od lat szlifowana muzyczna formuła spowodowała, że sety i showcase’y wytwórni stały się niezwykle oryginalnymi i wyjątkowymi wydarzeniami na polskiej scenie klubowej.
Linki:
soundcloud.com/polishcutouts
www.youtube.com/c/TheVeryPolishCutOuts
www.instagram.com/theverypolishcutouts/

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

The Very Polish Cut Outs | SPATiF Warszawa

Lust Supper – Rave With Your Slave

Sb, 20 kwietnia 2024
godz: 22:00

od 80 PLN
The Very Polish Cut Outs | SPATiF Warszawa

L’AMOUR TOUJOURS

Sb, 20 kwietnia 2024
godz: 22:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →