Smolna: Regis & Pär Grindvik

Clubbing
Techno

Sobota, 03 czerwca 2017
godz: 23:30

Smolna

Smolna 38, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Regis – legendarna postać brytyjskiej sceny techno, współzałożyciel kultowego projektu Sandwell District z Function i Female, a także British Murder Boys z Surgeon i OVR z James Ruskin. Jak mało kto potrafi umiejętni łączyć w sobie elementy industrialnych brzmień z tradycjami punk rocka i noise’u. Jego produkcje, w których wyraźnie da się wyczuć inspiracje niemieckim krautrockiem wychowało się całe pokolenie współczesnych techno-producentów tj. Ben Klock, MARCEL DETTMANN czy Lucy i Tommy Four Seven, których również mogliście posłuchać w naszych murach. Regis wraca do Polski po dłuższej absencji ze zdwojoną siłą i mnóstwem nowego materiału.

Pär Grindvik – undergroundowa estetyka, której wartość doceniły największe i najważniejsze wytwórnie muzycznego, począwszy od Drumcode, a kończąc Stockholm LTD , której założycielem i szefującym jest sam Par Grindvik. Początki jego kariery sięgają wczesnych lat 90, kiedy to prowadził swój własny vinyl shop, a także startował z własnym labelem. Hipnotyzujący rytm i mocna linia basowa to tylko jedne z cech charakterystycznych, oddające postać tego szwedzkiego brodacza.

Smolna:

Regis (Downwards/Sandwell District)
Pär Grindvik (Stockholm LTD/Sinister/Drumcode)
+
Michał Wolski LIVE (Technosoul/Blank Slate/Eerie)
Dtekk b2b Essence (Technosoul)

Na Patio dowodzenie przejmie dwójka niezwykle utalentowanych, a także dojrzałych i w pełni ukształtowanych artystów, którzy na krajowym podwórku osiągneli naprawdę wiele. Twórca sukcesu płockiego Audiobaru – Delaplaya – oraz największa nadzieja polskich klubowiczów w konkursie Burn Residency 2017 na Ibizie, multiinstrumentalista, producent z pokaźnym dorobkiem wydawniczym: Seb Skalski. Muzyka nie tyle, co łatwa, ale niezwykle przyjemna, która rozbuja nawet najbardziej opornych.

Patio:

Delaplaya (Audiobar/Otake Records)
+
Seb Skalski (SpekuLLa Records/ PURPLE MUSIC)

—————————
www.smolna38.com

rules:
no photo policy
no pre-sale
doorman

Smolna 38 | 03.06.2017| Tix: 30 pln | Start: 23.30Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Smolna: Regis & Pär Grindvik Warszawa

Perturbator / Warszawa

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 80 PLN
Smolna: Regis & Pär Grindvik Warszawa

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00

Smolna: Regis & Pär Grindvik Warszawa

Król

Pt, 25 października 2019
godz: 20:30

od 35 PLN
Smolna: Regis & Pär Grindvik Warszawa

Bitamina / 25.10 / Warszawa Palladium

Pt, 25 października 2019
godz: 18:00