Smolna Analog Night: Octave One + Sierra Sam

Clubbing
House Techno

Piątek, 16 czerwca 2017
godz: 23:30

Smolna

Smolna 38, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Smolna Analog Night – po raz pierwszy w naszym kraju odbędzie się noc całkowicie, dedykowana miłośnikom analogowych brzmień, więc, jeśli na Twoją wyobraźnie działają wszelkiej maści samplery, syntezatory, a także na widok DJ’ki porośniętej wymyślnymi maszynami i kolorowymi kablami święcą się oczy to ta noc jest uszyta pod Ciebie.

Specjalnie z tej okazji zostanie przebudowana DJ’ka, azeby pomieścić ogrom analogowego sprzętu, który przywiozą ze sobą: legendy Detroit Octave One LIVE, którzy w ubiegłym roku oczarowali płocką publikę podczas Audioriver Festival, a także Sierra Sam, którego możecie znać z kooperacji z KiNK i szalonych występów LIVE w topowych berlińskich klubach.

Do wspólnego udziału w tym premierowym i świeżym projekcie zaprosiliśmy również Chino LIVE, a także reedd LIVE, który wystąpi z przepięknym materiałem z „For a Variety Reasons”.

Smolna Analog Night:

Octave One LIVE
Sierra Sam LIVE
Chino LIVE
reedd LIVE

Podczas, gdy w klubowej przestrzeni na dole będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie to na Patio zagrają w uwielbianym przez wszystkich systemie „all night long” reprezentanci stołecznej wytwórni Luzztro Records: Apostle Pete b2b FictiOne.

Patio:

Apostle Pete b2b FictiOne all night long

—————————
www.smolna38.com

rules:
no photo policy
no pre-sale
doorman

Smolna 38 + Patio | 16.06.2017 | Tix: 30PLN | Start: 23.30
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Smolna Analog Night: Octave One + Sierra Sam Warszawa

999: STAUB X COM

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00