Shortparis

Alternatywa
Shortparis

Czwartek, 25 kwietnia 2019
godz: 20:00

Hydrozagadka

ul. 11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Shortparis wystąpi w Warszawie!

Shortparis to rewelacja ostatniej edycji OFF Festivalu. Kwintet pochodzi z Syberii, choć obecnie mieszka w Sankt Petersburgu. Rosjanie są prawdziwym objawieniem ostatnich miesięcy. Ich występów nażywo nie dasię opisać słowami, gdyż wykraczają poza standardowy live show, przenosząc widza w świat pełen tajemnicy, mrocznych emocji i unikalnej ekspresji.

Muzyki Shortparis nie dasię zaszufladkować. Jedno, comożna o niej powiedziećna pewno to, że jest niesłychanie świeża i innowacyjna, mimo że napozór sklecona ze znanych komponentów.Można doszukiwaćsię w niej śladów postpunka, postindustrialu, elementów noisowych, czy dark wave’u okraszonych niepokojącym, lecz doskonałym wokalem


Kup Bilety

Eventim.pl
59 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Shortparis Warszawa

Kap Bambino

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
Shortparis Warszawa

Kobosil, Somewhen / Smolna

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 23:30