Sevdaliza Official Event, Klub Stodoła, 19.05.2022

Koncerty
Sevdaliza Official Event, Klub Stodoła, 19.05.2022

Czwartek, 19 maja 2022
godz: 18:00

Stodoła

ul. Stefana Batorego 10, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sevdaliza – artystka irańskiego pochodzenia – pozostaje jedną z najbardziej respektowanych postaci na rynku muzycznym, która w ciągu ostatniej dekady odniosła światowy sukces ugruntowany milionami odtworzeń, wyprzedanymi koncertami na całym świecie i ogromnym uznaniem ze strony prasy. Jej długo oczekiwany album „Shabrang” jest już dostępny i został wydany nakładem jej własnej wytwórni Twisted Elegance ➡ smarturl.it/shabrang
Wyprodukowany w całości przez Sevdalizę wraz z wieloletnim współpracownikiem Mucky’m, 15-utworowy album jest długo oczekiwaną kontynuacją jej docenionego przez krytyków debiutu z 2017 roku, „ISON”. „Shabrang” pokazuje, jak Sevdaliza odzyskuje moc po latach fizycznych i emocjonalnych turbulencji, których wyrazem jest podbite oko na okładce albumu. Jest to historia jej podróży do odkrywania siebie, miłości do siebie i znajdowania pokoju pośród całego chaosu na świecie. Album dodatkowo wzmacnia pozycję Sevdalizy jako jednej z najważniejszych współczesnych artystek, która nieustannie przesuwa granice brzmienia, tworząc całkowicie unikalny dla niej styl z elementami alternatywnej elektroniki, indie, trip-hopu, alternatywnego R&B i awangardy.
Aby uczcić premierę albumu, Sevdaliza zagra 31 sierpnia w Royal Theatre w Hadze w Holandii specjalny spektakl, który będzie transmitowany na żywo na całym świecie i będzie jedynym jej scenicznym występem w 2020 roku. Uderzające efekty wizualne zintegrowane będą z porywającym muzycznym występem Sevdalizy.
Ponadto Sevdaliza wprowadziła na rynek limitowaną kolekcję nowych ubrań, aby uczcić wydanie „Shabrang”. Odsuwając się od towarów średniej jakości, Sevdaliza spędziła kilka ostatnich miesięcy na opracowywaniu kolekcji wysokiej jakości kluczowych elementów połączonych ze skomplikowanymi detalami w swoim charakterystycznym stylu. Wszystkie elementy współgrają z grafiką albumu i są esencją jej nowego wydawnictwa.
Na początku tego roku Sevdaliza została również wybrana do roli głównej w nowej kampanii AUDI zatytułowanej „Progress, Striving & Endurance”.
Sevdaliza o nowym albumie:
„Ten album mówi o tym, że esencją wszystkiego jest dla mnie miłość. To głęboki list do siebie, moja własna biblia, którą musiałam napisać, aby zaufać i uwierzyć w życie. Zaufać samej sobie i swojemu charakterowi jako istoty ludzkiej.”
“JOANNA” VISUALIZER: youtu.be/8z0xZyZzPNA
“OH MY GOD” VISUALIZER: youtu.be/COx7NEy09t8Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Sevdaliza Official Event, Klub Stodoła, 19.05.2022 Warszawa

WeedFest Warsaw ’22 vol. III

Sb, 28 maja 2022
godz: 10:00

Sevdaliza Official Event, Klub Stodoła, 19.05.2022 Warszawa

J1 | Shadows x BCCO

Sb, 28 maja 2022
godz: 23:00

Sevdaliza Official Event, Klub Stodoła, 19.05.2022 Warszawa

Robert Babicz live!

Sb, 28 maja 2022
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →