Poets Of The Fall – Warszawa

Koncerty
Poets Of The Fall – Warszawa

Sobota, 27 kwietnia 2019
godz: 19:00

Proxima

ul. Żwirki i Wigury 99A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Poets Of The Fall po raz pierwszy w Polsce!

Fińscy rockmeni – Poets Of The Fall – rozpoczęli swoją przygodę w 2003 roku, gdy wokalista zespołu – Marko – postawił wszystko na jedną kartę i sprzedał cały swój dobytek, aby zainwestować w miłość swojego życia – muzykę. Ich poczynienia rozpoczęły się od stworzenia studia nagraniowego w salonie Captaina – klawiszowca zespołu. Ich biuro zaś mieściło się w poobijanym samochodzie Olliego – gitarzysty. Rezultatem sesji nagraniowych była mieszanka rocka, popu, metalu i industrialu. Później do zespołu dołączyli także gitarzysta – Jaska, basista – Jani i perkusista – Jari.

Pierwszym singlem grupy została piosenka Late Goodbye, która dzięki grze Max Payne 2 dotarła do milionów słuchaczy i zapewniła jej międzynarodową rozpoznawalność.

Zespół wydał do tej pory sześć studyjnych albumów, z których każdy okazywał się wielkim sukcesem zarówno w rodzimej Finlandii, jak również poza nią. Kolejna płyta zatytuowana będzie Ultraviolet i zostanie wydana w październiku 2018. Krążek promuje singiel False Kings. Poets Of The Fall to jeden z najbardziej utytułowanych fińskich zespołów. Grupa zdobyła wiele nagród, w tym MTV Europe Music Award. Ich piosenki i teledyski mają setki milionów wyświetleń na Youtubie i w portalach streamingowych. Zespół koncertował po całym świecie, ale dopiero w kwietniu wystąpi w Polsce po raz pierwszy. Poeci zagrają 26. Kwietnia w Kwadracie w Krakowie i dzień później w warszawskiej Proximie.

Koncerty: 26.4.2019 – Kwadrat, Kraków 
https://www.facebook.com/events/662745510777897/

27.4.2019 – Proxima, Warszawa 
https://www.facebook.com/events/349920892417924/

Promotor: Fource Entertainment, www.fource.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 


Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Poets Of The Fall – Warszawa Warszawa

Let’s: koncert Decadent Fun Club

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00

Poets Of The Fall – Warszawa Warszawa

Pool Żartem Pool Serio

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00