Paul Kalkbrenner – Parts of Life

Clubbing
Tech House Techno

Sobota, 25 sierpnia 2018
godz: 20:30

Instytut Energetyki

ul. Mory 8, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Paul Kalkbrenner prezentuje: „Parts of Life”!

Agencja Illegalbreaks zaprasza na koncert w ramach europejskiej trasy promującej ósmy album legendy światowej sceny techno. Impreza odbędzie się 25 sierpnia 2018 roku w industrialnych przestrzeniach Instytutu Energetyki w Warszawie.

„Parts of Life” wychodzi na światło dzienne dekadę po okrytym podwójną platyną „Berlin Calling”. Czas nie jest przypadkowy – album ma być rozstrzygnięciem minionych dziesięciu lat, które w życiorysie Paula upłynęły na szczytach zestawień muzycznych i pod znakiem nieprzerwanie rosnącej rzeszy fanów. „Parts of Life” to niezwykle osobiste i odkrywcze dzieło dostarczone w najczystszej formie. Każdy numer nosi tytuł pliku roboczego użytego przy produkcji albumu. Nawet okładka, która prezentuje zestawienie martwej natury namalowanej przez wuja artysty, pozwala rzucić okiem na Kalkbrennera od innej niż zazwyczaj strony.

BILETY dostępne od 20.04.2018 od godz.19:00, wyłącznie za pośrednictwem:
https://ekobilet.pl/illegalbreaks
https://www.biletomat.pl/imprezy/paul-kalkbrenner-parts-of-life-6582/

Wydarzenie będzie miało niepowtarzalny charakter i obejmie dwie części. Pierwszym i głównym modułem, na który wstęp gwarantują wszystkie dostępne bilety, będzie występ Paula Kalkbrennera w plenerze na terenie Instytutu. Kolejna część obejmie oficjalne afterparty, które odbędzie się już w wewnątrz obiektu – tutaj do rana bawić będą mogli się tylko posiadacze biletów VIP.

Wejście: od godz. 17:00
Koncert: 20:30
Afterparty (wejście tylko z biletem VIP): wstęp od 23:00

Organizator:
www.illegalbreaks.com

Więcej info:
illegalbreaks
www.paulkalkbrenner.net

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Paul Kalkbrenner – Parts of Life Warszawa

Piekarnia na Jasnej

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

Paul Kalkbrenner – Parts of Life Warszawa

Pryzmat

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00