Otake Records Showcase – Bejnar & crew

Clubbing
Deep house House Tech House

Sobota, 23 lipca 2016
godz: 21:00

Temat Rzeka

Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Otake to wspólny projekt stworzony przez Piotra Bejnara i Michała Piotrowskiego. “Otake Polske walczyłem” to słowa Lecha Wałęsy wypowiedziane po upadku komunizmu w Polsce. Ta niefortunna wypowiedź z błędem językowym tym bardziej utkwiła w świadomości dalszych przemian dając do zrozumienia, że prosty, zwykły człowiek może tak wiele. Wierzymy, że mamy wystarczająco zdolnych polskich artystów. Naszym celem jest ich promowanie oraz stworzenie grupy przyjaciół z całego świata, wspierających się zarówno muzycznie jak i życiowo. Solidaryzujmy się w dążeniu do spełniania muzycznych marzeń.

Otake Records Showcase pojawia się tylko w niewielu miejscówkach. 23. lipca to właśnie u nas Piotr Bejnar i jego grupa artystów zapanuje nad parkietem!

Zapraszamy na wieczór z wytwórnią OTAKE RECORDS!

—————————————————

LINE UP
Piotr Bejnar
Cranz
Mikobene
Erdal Mauff Official
Delaplaya

—————————————————

PATRONAT MEDIALNY
Radio ZET Chilli | Electronic Beats PL | muno.pl | Lounge Magazyn | Music is | Going.

—————————————————
BIO
PIOT BEJNAR. Producent, live-performer, dj, dźwiękowiec, założyciel Otake Records. Zdecydowanie jedna z najbardziej ekscentrycznych postaci polskiej sceny klubowej. Już jako 16 latek (wtedy był jego debiut w klubie) zainteresował się matematycznym rozkładem utworów muzycznych. Jako live performer eksperymetuje z różnorodnymi nowotorskimi technikami grania na żywo. Występy na żywo w wykonaniu Piotra Bejnara to niezbyt typowy live. To żywa improwizacja, do udziału w której Piotr zaprasza publiczność, a ta w efekcie często generuje dzwięki razem z nim. Pomysł grania w interakcji z publiką narodził się przypadkiem. Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego sprzętu wiec zagrał trzymajπc go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzyknęli go nazwami typu: ” DJ Modern Talking”, „Unstopable Korg Rider” czy „Czarodziej z krainy KORG”. Pomysł ewoluował, Piotr często zmienia swoje techniki grania zależnie od profilu imprezy. Czasami minimalizuje swój setup i gra live’y trzymając sampler w rekach, jednocześnie tańcząc z ludźmi na parkiecie. Na większych imprezach synchronizuje wiele urządzeńgrając przeważnie stacjonarnie chociaż nigdy nie wiadomo co zrobi Piotr Bejnar. Wielokrotnie grał live act’y z parkietu mając tylko iPhone’a w ręku, który drogą Wi Fi obsługiwał komunikaty MIDI dzięki czemu mógł ‚incognito’ grać muzykę jednocześnie tańcząc na parkiecie wśród ludzi. Ta interaktywność buduje napięcie na parkiecie i zaciera granice pomiędzy artystą a publicznością, czego Bejnar jest wielkim zwolennikiem. Punkt przełomowy w karierze Piotra to rok 2006, kiedy jego pomysł z nietypowymi live actami zaczął być popularny w Polsce. Dwa lata później wydaje swoją pierwszą płytę „Ty Jesteś Melodyman” dla kanadyjksiej wytwórni Open Concept Recordings. W 2010 udzwiękawia całoroczną ramówkę do TVP KULTURA oraz wydaje drugą płytę „Faces in Water”, która zamyka współpracę z Open Concept. Rok później w 2011 po występie z Dapayk’iem zaczyna nagrywać dla jego wytwórni Mo’s Ferry Prod. co owocuje płytą „Janusz EP”. W tym samym roku nagrywa z Jackiem Tworkowskim płytę dla Night Drive Music pod nazwą „2 Stupid Gods”. 2012 to kolejna płyta dla Mo’s Ferry Prod. zatytułowana „Cracow Fight”. Do 2014 wydaje jeszcze kilka remixów. W 2014 Piotr nagrywa remix dla Dapayk & Padberg oraz otwiera swoją własną wytwórnię „Otake Records” (www.otakerecords.pl), w której jako płytę inauguracyjną wydaje singiel „She’s Crazy”. Każdy kto choć raz widział Piotra na pewno zgodzi się ze stwierdzeniem, iż jest to wyjątkowa postać w świecie muzyki elektronicznej. Jest wielkim miłośnikiem Jazzu i Snookera.

—————————————————

ETYKIETA
W trosce o gości oraz odpowiedni serwis będziemy wdzięczni, jeżeli zapoznancie się z tematową etykietą:

Nie wnosimy własnego alkoholu i napojów na teren lokalu.
Nie wynosimy leżaków i mebli poza lokal.

—————————————————

TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
23.07.2016
Wstęp wolny | Free entranceSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Otake Records Showcase – Bejnar & crew Warszawa

Kap Bambino

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
Otake Records Showcase – Bejnar & crew Warszawa

Kobosil, Somewhen / Smolna

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 23:30