One night in Ibiza – II Urodziny klubu VINYL

Clubbing

Piątek, 15 maja 2009
godz: 21:00

Vinyl

ul. Żurawia 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tylko na jedną wyjątkową noc, 15 maja Klub Vinyl w Warszawie, wypełnią  dźwięki, które przez wszystkie dostępne zmysły będą sugerować nam, że jesteśmy na Ibizie. Ta najbardziej klubowa wyspa świata stała się  inspiracją do stworzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy – One Night In Ibiza.

 

Czołówka zagranicznych i polskich artystów rezydujących w najlepszych klubach na świecie, unikalny wystrój, dużo atrakcji, niezapomniane wrażenia. Wszystko to stworzy klimat panujący na magicznej wyspie – tak poszukiwany przez klubowiczów w kraju i poza nim.

 

Guru brytyjskiej sceny house, rezydent klubu Amnesia, Pacha, Cream, współtwórca legendarnego labelu Underwater, którego produkcje święcą triumfy na całym świecie, zdobywca prestiżowej nagrody Best Essential Mix – Paul Jackson.

 

Paul to nie tylko doskonały DJ ale również bardzo dobry producent, czego najlepszym dowodem jest jeden z jego singli „The Push”, który do tej pory święci wielkie triumfy w klubach na całym świecie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Paul znalazł czas na zrobienie remixów dla Justina Timberlaka, Pink, Jamiroquai, Ultra Naté, N’Dea Davenport, Space Cowboy, GusGus, Man Parrish, Richard Dinsdale, & The Japanese Popstars

Ambasador hiszpańskiego house spod znaku tribal, znanego przede wszystkim z wydawnictw wytwórni Stereo, uznany za  jednego z najciekawszych dj-ów londyńskiego światka klubowego, rezydent Space, DTPM w Fabric i  Fiction w The Cross –  Miguel Pellitero.

 

W Polsce gościł już kilkakrotnie, za każdym razem z wielkim powodzeniem i nowymi rzeszami fanów jego niezapomnianych setów.

 

Od niedawna prowadzi również swoją autorską audycje w radio M.O.S w której gości artystów takich jak John Digwewd, Hernan Cattaneo, Chus & Ceballos, Dave Seaman czy Danny Howells.

Towarzyszyć im będą polscy artyści Glasse, Decoy, Barillo oraz Deplay. O oprawę wizualną zadba Mision a na bębnach Vegeta.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

One night in Ibiza – II Urodziny klubu VINYL Warszawa

Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Cz, 25 lipca 2019
godz: 20:00

One night in Ibiza – II Urodziny klubu VINYL Warszawa

Granie na Ż: P.Unity

Pt, 26 lipca 2019
godz: 20:00