Nosaj Thing live

Clubbing
Electronic

Środa, 07 marca 2018
godz: 21:00

Cafe Kulturalna

Plac Defilad 1, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Nosaj Thing wraca do Warszawy! Artysta tym razem pojawi się w Polsce, by promować swoje najnowsze dzieło – album „Parallels”.

Nosaj Thing wystąpi na żywo, a setowi w Cafe Kulturalna towarzyszyć będzie specjalna oprawa świetlna.

Nowamuzyka.pl o „Parallels”:
„W 2015 Nosaj Thing w wyniku kradzieży stracił poza sprzętem wycenionym na dwadzieścia tysięcy dolarów również dysk z zapisem swojej dwuletniej producenckiej pracy: ścieżki bazowe do dopiero co wydanego albumu „Fated”, remiksy, live-sety, banki brzmień, a także pomysły na nowy longplay. Po krótkim okresie załamania twórca otrzepał się z żalu i postanowił przekuć koszmarną stratę w filozoficzną wartość napędzającą do działania, nie próbując przy tym odtwarzać straconych pomysłów, a rozpocząć prace od zera. Tak powstało „Parallels”.
Trzydziestodwuletni producent z Los Angeles powrócił z czwartym albumem w osiem lat od pamiętnego debiutu „Drift” – w międzyczasie ukazały się jeszcze udane krążki „Home” oraz wspomniane „Fated”. Najnowsze dzieło przynosi dziesięć utworów, większość z nich to instrumentale, ale są też numery z wokalistami, co stało się już swego rodzaju tradycją. W kawałku „All Points Back To U” pojawił się związany z wyspiarską sceną elektroniczną Steve Spacek i ta współpraca przyniosła naprawdę piękny rezultat. Oszczędny podkład oparty na rytmie 4/4 podmywają chóralne pady oraz buzująco kroczący bas, a niski głos brata DBridge spokojnie wyśpiewuje neosoulowo kolejne wersy tekstu miejscami nawet szepcząc.“Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Nosaj Thing live Warszawa

Nie Bój się Elektroniki pres. Kontakt

Śr, 20 listopada 2019
godz: 23:00

Nosaj Thing live Warszawa

Gaslamp Killer

Cz, 21 listopada 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
Nosaj Thing live Warszawa

Lamb

Cz, 21 listopada 2019
godz: 18:00

Nosaj Thing live Warszawa

Czwartek Lekko Techno w Luzztrze

Cz, 21 listopada 2019
godz: 23:30

Nosaj Thing live Warszawa

Locals / Smolna

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:30

Nosaj Thing live Warszawa

J1 | Shadows w/ Polar Inertia LIVE

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00